Valorant'ta küfür ettiğim için dava edilir miyim?

Sternq

Femtopat
Daha fazla  
İcebox mapinde pingim olduğu için AFK kaldim modemi kapatip acip ama oyuna geldiğimde adam beni tilt etti, hakaret etti. Ben de sinirlendim ona ettim Riot'a bilet attim replenmesi icin ama merakim icin soruyorum beni dava edebilir mi? Etse de ne olur 17 yaslarinda biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin gibi birisi aynısını bana yapmıştı beni çocuk zanneti ama :) peşini ben bırakmadım Dava sonuçlandı burada bu da konum. Buradan gidebilirsin. Çoğu kişi bir şey olmaz diyordu tazminat davasın da parayı ödediği için akıllandı. :) tüm içerikleri konu içerisinde var bak bir şey olmaz etmez diyen kim varsa sanırım hepsi mahkemeye çıkmış ve hakim savcı sanırım. ;)

Senin gibi birisi aynısını bana yapmıştı beni çocuk zanneti ama :) peşini ben bırakmadım dava sonuçlandı burada bu da konum. Buradan gidebilirsin. çoğu kişi bir şey olmaz diyordu tazminat davasın da parayı ödediği için akıllandı. :) tüm içerikleri konu içerisinde var bak bir şey olmaz etmez diyen kim varsa sanırım hepsi mahkemeye çıkmış ve hakim savcı sanırım. ;)

Milli dini değerlere küfür farklı kişisel küfür farklı arkadaşımızın yaşadığı kişisel bir durum sanırsam o yüzden hiçbir şey olmaz diyorum.

Milli dini değerlere küfür farklı kişisel küfür farklı arkadaşımızın yaşadığı kişisel bir durum sanırsam o yüzden hiçbir şey olmaz diyorum.

Dostum "Salak mal aptal geri zekalı" yazısı bile hakaret içeriyor. Adamı farklı yönlendiriyorsunuz bir şey olmaz bir şey olmaz deyip. Olmaz deyip öyle bir olur ki kan alırlar kan şırıngayla.

Dostum "mal aptal geri zekalı" yazısı bile hakaret içeriyor. Adamı farklı yönlendiriyorsunuz bir şey olmaz bir şey olmaz deyip. Olmaz deyip öyle bir olur ki kan alırlar kan şırıngayla.

YouTuber'lardan duydugun kadarıyla doğru fakat o olay sadece ünlü insanlar için geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzle bu videoyu demek istediğimi anlayacaksın.

YouTuber'lardan duydugun kadarıyla doğru fakat o olay sadece ünlü insanlar için geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzle bu videoyu demek istediğimi anlayacaksın.
Jahrein bu videoya cevap veriyordu. O videoyu izlemeni öneririm.

İcebox mapinde pingim olduğu için AFK kaldim modemi kapatip acip ama oyuna geldiğimde adam beni tilt etti, hakaret etti. Ben de sinirlendim ona ettim Riot'a bilet attim replenmesi icin ama merakim icin soruyorum beni dava edebilir mi? Etse de ne olur 17 yaslarinda biri.
edemez sen rahat ol oda hakaret etmiş zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı