Çözüldü Valorant'ta mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PRO CAN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valorant'a girerken mavi ekran hatası alıyorum. Yalnızca bu hata Valorant oyununda oluyor.
Minidump dosyalarımın linki: Minidump (3)
Minidump dosyalarımı bu sitede upload edebildim.

Riot repair Tool.exe ile Valorant log dosyasını oluşturdum, o log dosyasının linkini buraya yazarım. Oradan bilgisayarımın özelliklerine ve "Valorant crashes" adlı dosyanın içinde bir tane minidump dosyası var. Ona da bakabilirsiniz. Link: Riot_Repair_Log_Dosyalari

Vanguard kaynaklı görünüyor sizinki de. Kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa Riot'tan bir düzeltme güncellemesi beklemek dışında yapabileceğimiz bir şey yok gibi. Pek çok kişi bu sorundan muzdarip son iki gündür.

Valorant'a girerken mavi ekran hatası alıyorum. Yalnızca bu hata Valorant oyununda oluyor.
Minidump dosyalarımın linki: Minidump (3)
Minidump dosyalarımı bu sitede upload edebildim.

Riot repair Tool.exe ile Valorant log dosyasını oluşturdum, o log dosyasının linkini buraya yazarım. Oradan bilgisayarımın özelliklerine ve "Valorant crashes" adlı dosyanın içinde bir tane minidump dosyası var. Ona da bakabilirsiniz. Link: Riot_Repair_Log_Dosyalari
Bu aralar çoğu kişi Vanguard ile ilgili bir problem yaşıyor. Ben şahsen hiç yaşamadım ama çok kişi bu tarz sorunlar alabiliyor. Mavi ekranın ekran görüntüsünü atabilirseniz neyden kaynaklandığını bulabiliriz.

Bu aralar çoğu kişi Vanguard ile ilgili bir problem yaşıyor. Ben şahsen hiç yaşamadım ama çok kişi bu tarz sorunlar alabiliyor. Mavi ekranın ekran görüntüsünü atabilirseniz neden kaynaklandığını bulabiliriz.

Laptopun mousepadine dokununca gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı