Valorant'ta nasıl Pro olunur?

Çok fazla Valorant oynamıyorum. CS:GO oyuncusuyum, arada sırada hile geldiğinde sıkılıp geçiyorum ve oynanış olarak çok zor. Valorant alışılması güç ama alıştığın takdirde çok keyifli bir oyun. Tavsiyem poligona gir, kendine uygun bir hassasiyet ayarı bul ve mümkün olduğunca sıkılmadan aim çalış. Düellocu oynamak yerine daha defansif roller oynayabilirsin. Sürekli farklı karakterler almak yerine, karakterlerle sırayla ustalaşabilirsin. Bunlar birkaç alternatif öneri, tabii zaman gerek hiçbir şey bir anda yerine oturmaz. Son olarak ise baba veya XXX diye nickname al diyen mizahtan yoksun, espri kabiliyeti vasat arkadaşlara kulak asıp can sıkma.

Son olarak ise baba veya XXX diye nickname al diyen mizahtan yoksun, espri kabiliyeti vasat arkadaşlara kulak asıp can sıkma.
Bu genel olarak Online Shooter oyunlarında alınan ve kendini çok iyi sanan insanların aldığı nick, kardeşinden, 3. dereceden kuzenine kadar saydıran kişilerden bahsediyorum. Bu dalgadır, daha iyi mizah yapamayacağımız anlamına gelmez. Amacımız küçük düşürmek değil, malum insanlarla dalga geçmektir. Sadece bunu yazdılarsa haklısınız ama mesaj sonuna, taktik verdikten sonra yazanlarda bir kabahat yok.

Bu genel olarak Online shooter oyunlarında alınan ve kendini çok iyi sanan insanların aldığı nick, kardeşinden, 3. dereceden kuzenine kadar saydıran kişilerden bahsediyorum. Bu dalgadır, daha iyi mizah yapamayacağımız anlamına gelmez. Amacımız küçük düşürmek değil, malum insanlarla dalga geçmektir. Sadece bunu yazdılarsa haklısınız ama mesaj sonuna, taktik verdikten sonra yazanlarda bir kabahat yok.

Bebeğim benim, mesajı eş zamanlı olarak gönderdik zaten ben yazarken, sende gönderiyordun bir yandan. Bu konuda üstüne alınman gereken bir durum yok, ben taktik vermeden dalga geçenler için söyledim. Tamamen mesaj kasmaya yönelik ve insanları aşağılamak için uğraşan vasat bir kitle var. Bu tarz insanlara hakaret ettiğim içinde forumdan iki kez uyarı aldım. Anlatabiliyor muyum? Bitmediler, sanırsam bitmeyecekler.

Uzun zamandır oynamıyorum ama aim önemli, karakterlerin güçleriyle oyna Raze vb.
Reyna oynuyorsan oynama aim gerekli.

Bebeğim benim, mesajı eş zamanlı olarak gönderdik zaten ben yazarken, sende gönderiyordun bir yandan. Bu konuda üstüne alınman gereken bir durum yok, ben taktik vermeden dalga geçenler için söyledim. Tamamen mesaj kasmaya yönelik ve insanları aşağılamak için uğraşan vasat bir kitle var. Bu tarz insanlara hakaret ettiğim içinde forumdan iki kez uyarı aldım. Anlatabiliyor muyum? Bitmediler, sanırsam bitmeyecekler.
Hakaret ettiysen etme zaten aim zamanla oluşur oyunun sensivity tarzına göre değişir. Mesela hem Battlefield 5 oynayıp hem valo oynayamazsın. İlla ki geliştirmek istedin. Eğitimde oyna olmadı ben aim lab oynuyordum onu oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı