Valorant'ta Peek nasıl Atılır?

omruK

Hectopat
Daha fazla  
Valorant oyununu uzun süredir oynuyorum fakat daha önce FPS oyunu oynamadığım için cidden vasat bir performansa sahiptim. Başlarda çok sık oynamadığım için bunu önemsemedim ve çok kötü oynamaya devam ettim. Bir süre ara verdikten sonra cidden kötü oynadığım gözüme çarptı. Biraz araştırma yaparak hatalarımı öğrendim. Hatalarım şunlardı: (Düzelttiklerimi işaretleyeceğim.)

Koşarak Sıkma ✓

Crosshair Placement Bozukluğu ✓

Spray yapamadığım Halde Spray Yapma ✓

Peek Atma

Operatör Oynama

Oyunu Okuma

Sorunları düzeltmemişken rankım Demir 2 olarak belirlendi. Birkaç maç atıp Demir 3 oldum. Sorunlarımı düzeltene kadar ranked girmemeye karar verdim. Şu an düzeltmem gereken sorun Peek atma. Nasıl düzeltebilirim?

Övünmek gibi olmasın ama peek atmak konusunda iyiyimdir örnek olarak bir videomu bırakıyorum plat elo ranked
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Demir elo kolay bir elo peek atman gerekiyor önemli olan peek atmamak değil doğru peek atmak. Oyunu okumak için youtube.com/CombatRy a bakabilirsin. Operatör oynamakta düzeltilmesi gereken bir davranış değil ölüm maçında operatöre alış yeter.

Yok koşarak vurma gold eloda oluyor sadece.
Bu oyunda peek atılıyor mu ki? Herkes zıplayarak ateş etmiyor mu?
Monitörün 144 üzeri değilse bence peek atman mantıksız.
Ne yapsın pussun odinle ondan sonra Odinci ***.

Son düzenleme:
Ne yapsın pussun Odin'le ondan sonra Odin'ci ***.

Odin'lik bir durum yok. Bu oyunda aim fight dönmüyor. yetenekler oyunun dengesini değiştiriyor. Zaten belli bir yerde yine hileler veya smurfler kol gezdiği için ve takımda mental olarak çökmüşse isterse konu hakkında bilgi isteyen kişi 30 vursun yine istediği rütbeye ulaşamaz.

PUBG'den geçtiğim için Valorant'ya, çok rahat, iyi ve kolay peek atıyorum.
Çünkü PUBG'de, olay sadece peekdi. Adamlar hızlı ölüyor, herkes spreye kafadan başlıyor.
Ve cross koyan en avantajlısı oluyor;
Sen bekliyorsun adamın çıkmasını vuruyorsun ya da eğilip, sağ sol eğilip kurtuluyorsun ama %90 vuruyorsun yani, o yüzden ilk peek atan taraf sen olduğun için bayağı zor %99 ölüyorsun ve böylece peeklerin çok gelişiyor.
Sadece antrenman modunda 200saatim var, mini 4X ile öndeki 3hedef ile sağ sol peek çalışmam.
O yüzden Valorant'ya geçtiğinde, ilk başladığında bayağı iyi oynuyorsun, iyi peek attığın için.
Merak edenler için.
Valorant rank platin 3
PUBG rank platin 1 (2ay önce bıraktım)

Bu oyunda peek atılıyor mu ki? Herkes zıplayarak ateş etmiyor mu?
(-_-)
Monitörün 144 üzeri değilse bence peek atman mantıksız.
60hz monitör kullanıyorum. Ama 60hz ile immortal olabilen insanlar var. Yeterince çalışarak yeterince iyi peek atabileceğimi düşünüyorum.
olan peek atmamak değil doğru peek atmak.
Ben de bunu nasıl yapacağımı bilmediğim için bu konuyu açtım.
Ne yapsın pussun odinle ondan sonra Odinci ***.
Odin silahı bana göre çok güçlü değil. Özellikle demir eloda çok yanlış kullanılıyor.
Odin'lik bir durum yok. Bu oyunda aim fight dönmüyor. yetenekler oyunun dengesini değiştiriyor. Zaten belli bir yerde yine hileler veya smurfler kol gezdiği için ve takımda mental olarak çökmüşse isterse konu hakkında bilgi isteyen kişi 30 vursun yine istediği rütbeye ulaşamaz.
Oyunda aim fight dönmüyor mu? Farklı bir oyundan mı bahsediyorsunuz acaba?

Sonuç olarak yapacağım şeye karar verdim sanırım. Daha fazla deathmatch oynayacağım. Hem oyun mekaniklerine alışırım hem de peek atmayı öğrenirim. Fikirleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı