Valorant'ta profesyonel olmak için antrenman önerisi

Jaguar1

Yoctopat
Okumuyorum ve bütün gün evin içinde boş boş geziyorum. Hiçbir sosyal aktivitem yok. Hiçbir arkadaşım yok. Kendi kendime dedim ki neden bir işte profesyonel olmuyorum? Bu boş vakitlerimi neden değerlendirmiyorum? Valorant'ta profesyonel bir oyuncu olmak istediğimi anladım. Biliyorum zor ama imkansız değil. Sadece
Antrenman konusunda yardım almak istedim sizden. Antrenman programını nasıl hazırlamalıyım? Nelere dikkat etmeliyim? Ekipman sıkıntım yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli maç izle. Oyuna hakimiyet kur. Nasıl rahat edersin bilmiyorum ama genelde profesyonel oyuncular kol ile oynar hassasiyeti düşürmen uzun vadede senin yararına olur. Peekleri çalış. Haritaları ezberle vs.

Arkadaşların dediği yeterli olacaktır fakat size erken zamanda para sağlayacak ve uzun süre devam edebilecek işler önerebilirim. Madem bilgisayarınız var, kodlama öğrenin. Unreal Engine 4 ile güzel işler çıkarın. Emin olun Espor hayatına girmek çok zor olacaktır.

Arkadaşların dediği yeterli olacaktır fakat size erken zamanda para sağlayacak ve uzun süre devam edebilecek işler önerebilirim. Madem bilgisayarınız var, kodlama öğrenin. Unreal Engine 4 ile güzel işler çıkarın. Emin olun Espor hayatına girmek çok zor olacaktır.
Kesinlikle katılıyorum. E spor işleri zor işlerdir ve direk para kazanamazsın. Fakat başarırsan sevdiğin bir işi yaparsın. İşinden zevk alırsın. Ama oyun programlamaya da bir göz at derim.

Okumuyorum ve bütün gün evin içinde boş boş geziyorum. Hiçbir sosyal aktivitem yok. Hiçbir arkadaşım yok. Kendi kendime dedim ki neden bir işte profesyonel olmuyorum? Bu boş vakitlerimi neden değerlendirmiyorum? Valorant'ta profesyonel bir oyuncu olmak istediğimi anladım. Biliyorum zor ama imkansız değil. Sadece
Antrenman konusunda yardım almak istedim sizden. Antrenman programını nasıl hazırlamalıyım? Nelere dikkat etmeliyim? Ekipman sıkıntım yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
@Babaci kardeşim sen e-sporcusun yardımcı olurmusun?

Hocam ekipman sıkıntınızı yok varsayıyorum. Daha önceden FPS oyunu geçmişiniz yoksa biraz zor ama tabi imkansız değil sizin de dediğiniz gibi. Düzenli beslenip spor yapmanız lazım ve refleksler için ayrıca antrenman yapmanız lazım. Skillerin kullanımına hakim olduğunuz kadar aiminizin de iyi olması lazım. Bol su için ve arada yazılım da öğrenin.

Sürekli maç izle. Oyuna hakimiyet kur. Nasıl rahat edersin bilmiyorum ama genelde profesyonel oyuncular kol ile oynar hassasiyeti düşürmen uzun vadede senin yararına olur. Peekleri çalış. Haritaları ezberle vs.

Koldan oynuyorum ve sensim düşük.

Arkadaşların dediği yeterli olacaktır fakat size erken zamanda para sağlayacak ve uzun süre devam edebilecek işler önerebilirim. Madem bilgisayarınız var, kodlama öğrenin. Unreal Engine 4 ile güzel işler çıkarın. Emin olun espor hayatına girmek çok zor olacaktır.

Kesinlikle katılıyorum. E-spor işleri zor işlerdir ve direk para kazanamazsın. Fakat başarırsan sevdiğin bir işi yaparsın. İşinden zevk alırsın. Ama oyun programlamaya da bir göz at derim.

Haklısınız hocam. Yazılım işine merak salmıştım bir ara ama sonra bırakmıştım.

Hocam ekipman sıkıntınızı yok varsayıyorum. Daha önceden FPS oyunu geçmişiniz yoksa biraz zor ama tabii imkansız değil sizin de dediğiniz gibi. Düzenli beslenip spor yapmanız lazım ve refleksler için ayrıca antrenman yapmanız lazım. Skillerin kullanımına hakim olduğunuz kadar aiminizin de iyi olması lazım. Bol su için ve arada yazılım da öğrenin.

Hocam ekipman sıkıntım yok. FPS oyun geçmişim var. Bu antrenmanları Aim Lab üzerinden mi yapmamı tavsiye edersiniz? Günde kaç saat aim çalışmalıyım? Sizde profesyonel bir oyuncuymuşsunuz. Yararlandığınız kaynaklar var mıdır? Günde kaç saat antrenman yapıyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kendinizi sıkmadan 2 saat civarı Aim Lab antrenmanı idealdir. Onun dışında bol bol maç oynayıp rankınızı yapabildiğiniz en yüksek seviyeye çıkarmanız lazım. O ranklarda oynadığınız her oyun zaten size tecrübe katacaktır. Biraz da yetenekle ortaya bir şey çıkar.

Geri
Yukarı