Çözüldü Valorant'ta sesim gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Valorant'ta sesim gitmiyor çok fazla denedim fakat olmuyor. Bazen karşıdakilerinde sesi gelmiyor nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz?

1642345128667.png

1642345152706.png

Çünkü mikrofonlar devre dışı ve varsayılan aygıt değil. Kayıt sekmesinden Mikrofon simgesinin üzerine sağ tıkla etkinleşir yap ve varsayılan aygıt seç. Stereo karışımını da devre dışı bırak.

Oyun içi mikrofon giriş çıkışını da değiştir.

Son düzenleme:
Çünkü mikrofonlar devre dışı ve varsayılan aygıt değil. Kayıt sekmesinden mikrofon simgesinin üzerine sağ tıkla etkinleşir yap ve varsayılan aygıt seç. Stereo karışımını da devre dışı bırak.

Oyun içi mikrofon giriş çıkışını da değiştir.

Hocam o zamanda konuştuğumda sesim yankı yapıyor oyunda olmama gerek yok masaüstündeyim rastgele bir şey diyorum örneğin "a" dedim sesimin hopörlörden çıktığını duyuyorum.
Giriş ve çıkışları hatalı yapmışsın sanki bir baksana değiştirebiliyor musunuz tam tersine.
Nasıl yani nasıl tam tersine çevircem anlamadım?

Son düzenleme:
Hocam o zamanda konuştuğumda sesim yankı yapıyor oyunda olmama gerek yok masaüstündeyim rastgele bir şey diyorum örneğin "a" dedim sesimin hopörlörden çıktığını duyuyorum.

Nasıl yani nasıl tam tersine çevireceğim anlamadım?

Bana kayıt sekmesinin ekran fotoğrafın atabilir misiniz?

Hocam kulaklığı kullanmıyorum laptop kullanıyorum onun kendi hopörlörü ve mikrofonu.

Öncelikle mikrofonun üzerine sağ tıklayıp etkinleştirin. Sonra varsayılan aygıtı yapın. Stereo karışımını da devre dışı bırakın. Tekrar mikrofonun üzerine çift tıklayıp dinle sekmesinin ekran görüntüsünü atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı