Valorant'ta skinler skinler, karakterler piksel piksel görünüyor

01Ali

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi oyunda böyle bir şey yaşıyorum kısacası haritada bazı bölgeler bozuk pikselli - skinler yüklenmemiş durumda ve pikselli - karakterlerin yüzleri değişik duruyor mesela Reyna'nın dövmesi bozuk pikselli... Bu sorunu nasıl çözeceğim? Valorant ayarlarım en düşükte haberiniz olsun alttaki resime bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1628187151435.png
    1628187151435.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik ayarlarınızı appdata Local'deki grafik dosyasından mı değiştirdiniz?

Kanka ne demek istediğini anlamadımda NVIDIA grafik ayarlarından kalite yerine performans seçtim

appdata/local kısmında Valorant'ın grafiklerinin tutulduğu bir Config var. Oradan değiştirdiyseniz geri alırsanız düzelecektir. NVIDIA ayarlarınızı da sıfırlayabilirsiniz.

kanka ne demek istediğini anlamadımda nvdıa grafik ayarlarından kalite yerine performans seçtim
nvidia grafik ayarlarından program ayarlarını seç ve kenar yumuşatma negatif lod tercihini aktif et hem fps artacaktır hem düzelecektir düzelmezse yine nvidia program ayarlarından kenar keskinleştirmeyi aktif et(bu fps düşürür) olmadı kenar yumuşatmayı aktif et illa ki olacaktır ama negatif lod tercihliyi net aktif et

appdata/local kısmında Valorant'ın grafiklerinin tutulduğu bir Config var. Oradan değiştirdiyseniz geri alırsanız düzelecektir. NVIDIA ayarlarınızı da sıfırlayabilirsiniz.
google de hazır fps boost config bulamazmı

appdata/local kısmında Valorant'ın grafiklerinin tutulduğu bir Config var. Oradan değiştirdiyseniz geri alırsanız düzelecektir. NVIDIA ayarlarınızı da sıfırlayabili

nvidia grafik ayarlarından program ayarlarını seç ve kenar yumuşatma negatif lod tercihini aktif et hem fps artacaktır hem düzelecektir düzelmezse yine nvidia program ayarlarından kenar keskinleştirmeyi aktif et(bu fps düşürür) olmadı kenar yumuşatmayı aktif et illa ki olacaktır ama negatif lod tercihliyi net aktif et

google de hazır fps boost config bulamazmı
kanka kenar yumuşatma negatif lod yok bak sana kenar yumuşatmaları atim alttaki görsele bak

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-29_132824929.png
    resim_2022-06-29_132824929.png
    64,3 KB · Görüntüleme: 46
birçok oyunun grafik ayarları local e kayıtlıdır ve pc uzmanı bazı insanlar burayı kurcalayıp en detaylı fps boost veya grafik ayarlarını düzeltir(çok daha detaylı diye)ve bu belgeyi google veya youtubede paylaşır sende bu dosyayı kendininkiyle değiştirirsin ve sonuç

Yeni konular

Geri
Yukarı