Valorant'ta suçsuz yere ban yedim

eqNd

Hectopat
Daha fazla  
Evet, başlıkta da dediğim gibi, suçsuz yere ban yedim 23:00'da oyuna girdik ve karşı tarafı tilt falan etmedim. Bir anda oyundan attı beni. Herhangi 3. parti yazılım da kullanmıyorum. Ticket açsam çözülür mü? 2000 TL üzerinde para yatırdım :(

1624048664089.png

1624048679819.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1624049111452.png

Banım 17 Haziran'da açıldı, şimdi tekrar yedim.
Nedeni ise bilinmemekte.
Sağ ol Valorant!

Son düzenleyen: Moderatör:
HWID ban mı yediniz? Eğer HWID ban yediyseniz 3 ay sonra HWID banınız kalkar fakat 2000TL yatırdığınız hesap banlı kalmaya devam eder. Geçmiş olsun. Tek sizin başınıza gelen bir durum değil. Vanguard rezalet bir anti-hile sistemi olduğundan dolayı bol keseden suçsuz yere ban atıyor.

HWID ban mı yediniz? Eğer HWID ban yediyseniz 3 ay sonra HWID banınız kalkar fakat 2000TL yatırdığınız hesap banlı kalmaya devam eder. Geçmiş olsun. Tek sizin başınıza gelen bir durum değil. Vanguard rezalet bir anti-hile sistemi olduğundan dolayı bol keseden suçsuz yere ban atıyor.
En azından hilecileri uzak tutuyor. CS:GO gibi değil 😊

Çoğu arkadaş ticket atın demiş de oyunlarda ban yedikten sonra size neden ban yediğinizi açıklama gibi bir olay yok. 3. parti yazılım deyip geçiyorlar. Hangi yazılım vs. gibi bilgileri kesinlikle söylemiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı