Valorant'ta sürekli HS yiyorum

Night_Mare

Decapat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum.
Rankım Silver 2.
Pazartesi günü yoğun küfür üzerine 1 hafta susturma 1 hafta reko banı yedim :(
O yüzden sürekli derecesiz oynuyorum.

Şimdi gelelim olaya;
Hocam Osu oynadım aim antrenmanı yaptım ve deathmach girdim aimim iyi.

Derecesiz girdim.
İnsan evladı gibi pick atıyorum çıkıp one tap ya da direkt HS çakıyor.
Ya da op ile oluyorum ya da pustukları için.

Hiç olmadı ultiyi sokuyorlar bana.

Yani takımdakilere göğüs vurarak öldürüyolar.
Ben sürekli one tap HS yiyerek ölüyorum.

Bu saçma değil mi?

Neden sürekli ben HS yiyorum?
Takımdakiler normal şekilde oynuyor.

Bunu yüzünden her zaman ölümüm kilimin iki katı oluyor.
Salacağım artık şu oyunu.
(Bir de zaten derecesizde genel olarak immo ve plat olduğu için :D )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlış anlama sakın beni ama bu bir oyun bu kadar kafaya takmanı veya umursamanı önermem. Eğer durumdan çok sıkıldıysan alternatif başka oyunlara geç, başka oyunlardan zevk almaya çalış. Ben de eski Valorant oynuyordum ama artık eskisi kadar sık bir şekilde oynamıyorum.

Yanlış anlamayın da oynayamayanların bahanelerini saymışsınız hep. Tabii ki HS yiyeceksiniz. Bir maçın her turunu HS yiyerek kaybettiğimi bile hatırlıyorum. Sizden iyi insanlar acele etmek yerine aim i kafanıza getirip tek atmayı tercih ettiği için tık diye vuruyorlar. Ayrıca dönem dönemde yaşanıyor böyle şeyler gününüzde değilsinizdir.

Sizin yaşadıklarınızın aynısını yaşamış birisi olarak fazla ölmenizin sebebi de HS yemenizin sebebi ile aynı. Yanlış peak yüzünden kaybediyorsunuz. Örneğin Splitte saldırıdayken midden çıkarken dakika kaçta çıkıyorsunuz? Peeklerken shift'e basılı tutarak mı koşarak mı peekliyorsunuz? Mesela ben eskiden HS yerdim. Sonra mentalim kırılırdı aynı yere giderdim ve bu sefer vuracağım derdim. Round başlar başlamaz tekrar peeklerdim yine ölürdüm. Sonra tek başıma başka site'a giderdim (yani takımdan ayrı oynardım) orada da round başlar başlamaz shift ile peekler ölürdüm. Böyle böyle kaybedip sonra da takım çöp derdim. Ölüm sayım öldürmemden fazla olurdu. Oysaki artık Splitte midden çıkarken kör atıp Sage duvarının oradan düşmanın çıkacağı yere aim koyarak en yakın siper alacağım yere geçiyorum. Sonra takımdaki diğer duelist de kör atıyor ikimiz beraber peekliyoruz ve takım da arkamızdan geliyor. Ben ya da diğer duelist 1 kişi düşürüyoruz, diğerinin (zaten sitelarda 2 kişi olur genelde 3 kişi olan site'a girmeyiz) üstüne de takımca rushlıyoruz. O da düşüyor doğak olarak, sonra spike'ı kurup site içine pusuyoruz. Ama haven'a falan göstermeden aim koyarak ya da garajda bekliyoruz. Onlar illaki bir açık veriyor site'a girerken ve biz de onları vuruyoruz yahut süre azsa bıçakla shoulder peek atarak oyalıyoruz. Sonra el almış oluyoruz. Düşük eloda el almak bu kadar kolay. Sadece mentalini kaybetme. Kaybediyorsan tab tuşunu sök ve kill sayına bakma. Kill hiçbir zaman önemli olmadı. Kill sadece bombayı kurmak için öndeki duvarları yıkmaktır. Önemli olan spike'ı kurup koruyabilmek. Savunmada da önemli olan takımın gelene kadar rakibin site içine girse bile onları oyalamak. Spike'ı kurdurmamak.

Şahsen immortal elo oyuncusu olarak söyleyeyim kardeşimin hesabını Silver'dan elmas 1'e boostladım bu hafta boyunca ve bizim eloda genelde her yerde midde side a backside a bile pick atarken eğilerek pickleriz eğilip yürümekten bahsetmiyorum hılzı bir şekilde eğilerek quick pickten bahsediyorum. Kabak gibi kendini gösterme dostum main oyunum Tom Clancy's Rainbow Six: Siege mesela orada 3 4 mermiye ölürsün PUBG'de 7 8 mermiye ölürsün ama Valorant HS oyunudur. Boddy atmak nadirdir veya sprey atmak nadirdir benim sana önerim 2-3 gün günde 2 saat Aim Lab oyna + 2 saat ölüm kalım savaşı oyna kesinlikle spike hücum derecesiz ya da rank girme bunu 3 gün yap gelişime sen bile inanamayacaksın. Ha bir de mümkünse ayrıntı seviyesini en alta çekip çözünürlüğü fulleyip cross ayarlarını da nokta yerine + şeklinde veya küçük + şeklinde kullanmanı şiddetle öneririm ben öneri sundum gerisi sana kalmış.

Şahsen immortal elo oyuncusu olarak söyleyeyim kardeşimin hesabını Silver'dan elmas 1'e boostladım bu hafta boyunca ve bizim eloda genelde her yerde midde side a backside a bile pick atarken eğilerek pickleriz eğilip yürümekten bahsetmiyorum hılzı bir şekilde eğilerek quick pickten bahsediyorum. Kabak gibi kendini gösterme dostum main oyunum Tom Clancy's Rainbow Six: Siege mesela orada 3 4 mermiye ölürsün PUBG'de 7 8 mermiye ölürsün ama Valorant HS oyunudur. Boddy atmak nadirdir veya sprey atmak nadirdir benim sana önerim 2-3 gün günde 2 saat Aim Lab oyna + 2 saat ölüm kalım savaşı oyna kesinlikle spike hücum derecesiz ya da rank girme bunu 3 gün yap gelişime sen bile inanamayacaksın. Ha bir de mümkünse ayrıntı seviyesini en alta çekip çözünürlüğü fulleyip cross ayarlarını da nokta yerine + şeklinde veya küçük + şeklinde kullanmanı şiddetle öneririm ben öneri sundum gerisi sana kalmış.
eyw deniyeceğim

2 3 hafta Aim Lab yaptım günde 30 dakika ila 1 saat arası. Hiçbir yararını görmedim(aimim eskisiyle aynı çöplükteydi), nasıl aimimi geliştirebilirim? CS geçmişim yok.

Geri
Yukarı