Valorant'ta sürekli yaşadığım zorbalık

Uzun süredir girmiyordum bugün 2 el girdim. Kusura bakmayın haritaları bilmiyorum kötüyüm falan dedim kanka hepsi çok iyi karşıladı. Ucuz silah çekip, onlara atıyordum kabul etmiyorlardı oyna Aim'in toparlanır diyorlardı yani. Denk geldiğin grupla alakalı...

Uzun süredir girmiyordum bugün 2 el girdim. Kusura bakmayın haritaları bilmiyorum kötüyüm falan dedim kanka hepsi çok iyi karşıladı. Ucuz silah çekip, onlara atıyordum kabul etmiyorlardı oyna Aim'in toparlanır diyorlardı yani. Denk geldiğin grupla alakalı...
Benim de aynı şekilde 2-3 tur girdim daha yeni haritalar gelmiş kapı felan açıyormuşun f tuşuyla adam kapıyı açtı vurdu beni felan dedim nasıl açıyoruz bu kapıyı güldüm felan bi sıkıntı olmadı kişiden kişiye değişiyor işte takımına göre.

Benim de aynı şekilde 2-3 tur girdim daha yeni haritalar gelmiş kapı falan açıyormuşun F tuşuyla adam kapıyı açtı vurdu beni falan dedim nasıl açıyoruz bu kapıyı güldüm falan bir sıkıntı olmadı kişiden kişiye değişiyor işte takımına göre.

Bende o kapı olaylarına çok şaşırmıştım. Bir de haritaları ve pozisyon almayı çözmeden oynanmıyor.

Klasik VALORANT communitysi. Kendine gamer diyen kitlenin %90 ının bulunduğu oyun. Popüler kültürün kölesi oldu garibim. Eskiden eğlenceliydi.

EU girin çok basit cevabı.

Oynanmıyor ki, TR de zaten ara sıra bir anda 500 ping oluyor, EU denediğimde 70 ping ile oynamak benim için mümkün değil.

Valorant bu şekilde bir oyun dostum CS:GO'ya geç 10 yaş gençleşiyorsun.

Zorla sprey yaptıran bir oyun sarmaz reisim.

Kişi kendinden bilir işi derler. Kapat voice chati gitsin hocam. Çok isteyen varsa yazdığından alsın infoyu.

Tamamen ergenlik, hayatının odak noktası kadın olan ergenler bir başkası ne yapsa kızlara bağlıyor.

Düşük elodakilerin çoğu ayıptır söylemesi kafadan kontak oluyor. Sanki hayatları oynadıkları o maça bağlıymışcasına oynadıkları için ana avrat ağızlarına ne geliyorsa söylüyorlar. Ben alıştığım için İstanbul devam ediyorum zaten Gold elodayım 10 maçta bir toksik adam geliyor. Genelde voice chati kapatıyorum. Önerim yurt dışında oynamanız, ping yüzünden giremiyorsanız ya 5 kişilik bir arkadaş grubuyla oynayın ya da muteleyip oynayın. Başka çare yok. Allah sabır versin.

Her oyunda nedense bu böyle, düşük elo adam oyunu bildiğini zannediyor ve sana sürekli karışıyor, düşük eloda Clutch anına kaldıysan geçmiş olsun klavye fareyi elinden almış gibi şunu yap şuraya git şuna bas.

EU girin çok basit cevabı.

Oynanmıyor ki, TR de zaten ara sıra bir anda 500 ping oluyor, EU denediğimde 70 ping ile oynamak benim için mümkün değil.

Valorant bu şekilde bir oyun dostum CS:GO'ya geç 10 yaş gençleşiyorsun.

Zorla sprey yaptıran bir oyun sarmaz reisim.

Kişi kendinden bilir işi derler. Kapat voice chati gitsin hocam. Çok isteyen varsa yazdığından alsın infoyu.

Tamamen ergenlik, hayatının odak noktası kadın olan ergenler bir başkası ne yapsa kızlara bağlıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı