Valorant'ta takımın sesi gelmiyor

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Valorant'ta takımın konuşmaları sanırım kulaklığıma değil de monitörüme yönlendiriliyor fakat şunu da söyleyeyim kulaklığım eski PC'deyken 1 tık daha iyi ses veriyordu gibi sanırım yeni bilgisayarda ses sorunuyla ilgili problemlerim var, amacım 1 taşla 2 kuş vurmak aslında.

1615237059181.png

Ses ayarı böyle.

1615237106662.png

Ses ayarlarımı buradakilerden hangisini seçmeliyim?
Bunlardan birini seçince birkaç soru daha soruyor ona göre birkaç SS daha atarım belki.
Ayrıca eski PC de izlediğim dizi-film veya dinlediğim şarkıların sesi iyi geliyordu fakat bu seçenekler ters köseye sokuyor mu beni?
Mesela 1. seçenek seçersem dizi-film müzik te iyi ses verir fakat oyunda ses sorunlarıyla karşılaşırım gibisinden.

Bende de oldu bu ne yaptım oldu anlatıyorum:

Mikrofonun taktığında sağ altta mikrofon simgesi olur ona bas orada tüm uygulamalara erişim ver de mikrofon için.

Sonra Valorant'ı yönetici olarak çalıştır.

Ben çözdüm kuzenimkileri ama çok uzun sürdü. Biraz da internetten araştırdım. Diyorlar ki ses kısmına gelin, oradan sağ tık > sorun gideri tıkla dediler, oradan çözülür dediler, yaptım oldu. Bunu dene bir. Olursa ne ala, olmazsa başka bir şey buluruz inşallah.
Bende de oldu bu ne yaptım oldu anlatıyorum:

Mikrofonun taktığında sağ altta mikrofon simgesi olur ona bas orada tüm uygulamalara erişim ver de mikrofon için.

Sonra Valorant'ı yönetici olarak çalıştır.

Aynen ha arkadaş haklı bende buna benzer bişy yaptım :D XD.

Ben çözdüm kuzenimkileri ama çok uzun sürdü. Biraz da internetten araştırdım. Diyorlar ki ses kısmına gelin, oradan sağ tık > sorun gideri tıkla dediler, oradan çözülür dediler, yaptım oldu. Bunu dene bir. Olursa ne ala, olmazsa başka bir şey buluruz inşallah.

Aynen ha arkadaş haklı bende buna benzer bişy yaptım :D xd.

Ses sorunlarını gider deyince 4 tane seçenek çıkıyor hiçbiri olmuyor sanırım yukarıda SS var.

Yeni konular

Geri
Yukarı