Valorant'ta tepki veremeden ölüyorum

Adam istediğini oynar ve CS:GO oynuyorsa veya Zula oynuyorsa da onluk olabilir oyun. Mantıksız bir yorum.

Tamam işte bende onu diyorum oynayabiliyorsa oynasın. Oynayamadığın bir oyunu zorla oynamak zulüm oluyor, sinirlenmesine sebep olur kendimden biliyorum.
Bloodborne'yi nasıl bitirdiğimi bir Allah, bir ben, bir de bütün mahalle bilir ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hiç hoş bir deneyim değildi.

Yinede çok oynamak istiyorsa oynasın biraz acı çeker sonra düzelir. Sonuçta LoL oyununda herkes anasının karnından celincır doğmadı.

Hocam bu biraz da yetenek ve refleksle alâkalı. Ben 200hz monitör aldım, evet oynamak kolaylaştı ama oyunun genel yapısı seri tepki vermeye odaklı. Yani 200hz'e geçince dünyalar benim olmadı, halen daha takır takır ölmeye devam ediyorum. Valorant genel olarak zor bir oyun, ve zannımca üst düzey oyunculuk yeteneğinizin olması gerekiyor. Herkes CS Go'dan kolay olduğunu yazmış ama, CS GO DM'de en az 45-50 kill ile oyunu kapatıyorum. Ama Valorant DM'i beni çok zorluyor, 15-20 kill zar zor alabiliyorum. Ayrıca yetenekli olan 60 hz ile de çok güzel kill'ler alabiliyor. Ben işim gereği yeterli vakti ayıramıyorum, belki sürekli oynayıp gelişebilirim ama fırsat bulamıyorum. Fırsatın varsa sen oyna, ayrıca zannımca yaş ilerleyince refleksler de yavaşlıyor. 15-16 yaşlarımda Wolfteam ve CS 1.6 oynarken aldığım kill'ler ve üst düzey oyunculuk aklıma gelince bu düşünceye girmeye başlıyorum. Şuan mesela 23 yaşındayım.

Herkese merhabalar. 75Hz monitörümde oyunda çok sinir oluyorum. Rakibi görüp tepki vermeden ölüyorum. Aimim gayet makul ve yeterli ama olmuyor. Herkes 144 ya da 240 mı kullanıyor anlamıyorum. Rankim dia 1 ama buraya gelene kadar dahil zorlandım. Ne yapmam lazım? Monitörümu satsam para etmez. Fikir, önerileriniz benim için önemlidir. Teşekkürler.

Dia oyuncunun refleksinin iyi olması lazım aslında. Aiminizi yüksek tutmaya çalışın ve doğru peeklemeyi öğrenin. Hz işi hikaye hocam çok iyi 60hz oyuncular var. Ve maalesef çoğu kişide wallhack var ve çok profesyonel kullanıyorlar.

Herkese merhaba. 75Hz monitörümde oyunda çok sinir oluyorum. Rakibi görüp tepki vermeden ölüyorum. Aimim gayet makul ve yeterli ama olmuyor. Herkes 144 ya da 240 mı kullanıyor anlamıyorum. Rankim dia 1 ama buraya gelene kadar dahil zorlandım. Ne yapmam lazım? Monitörümu satsam para etmez. Fikir, önerileriniz benim için önemlidir. Teşekkürler.

Hocam adam görüp direkt CTRL'ye basarsanız rakibin HS oranını arttırmış olursunuz. Ben CTRL'yi iptal ettim😁 ve direkt olarak aim katan bir adamın aimine çıkarsanız normal şekilde tek yersiniz dikkatlı oynamakta fayda var.

30 FPS oynayıp dia 3 olan arkadaşım var her şey Hz ile alakalı değil.

Geri
Yukarı