Valorant'ta Ticket Atılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

aytugtopel

Decapat
1620499853779.png

Hocam ticket buradan atılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu birisini reportlamak hakkında. Hatta yazacağım raporu buraya da atacağım.
Whranduil#11111 adlı kullanıcı beni ve takımdakileri evimden kaçırmakla tehdit etti, Türkler, Kürtler ve Araplar hakkında ırkçılık yaptı, örneğin Türklere aptal, Araplara konuşma hakkınız bile yok, Kürtlere ise teröristsiniz dedi. Sonrasında rakibe yerlerimizi söyledi, ses kasamamam için odin silahıyla peşimde koşturup silahı ateşledi, çoğumuzu köşelere sıkıştırıp blokladı, görüş alanımızı engelledi. Takımdaki kıza ise ağza alınmayacak cinste terbiyesizlikler yaptı. Takıma yalvarırsanız sizi taşırım ancak dedi, aptal demirler dedi ve inanılmaz toxic davrandı. Oyunda bu tarz kişiler çok arttı ve ben bu durumdan sıkılmaya başladım. Umarım bu kişi ve bu tarz kişiler banlanır, çünkü 40 dakikam çalındı ve bu durumdan bıktım. Oyunu bırakmak istemiyorum, lütfen halledin.

Whranduil#11111 adlı kullanıcı beni ve takımdakileri evimden kaçırmakla tehdit etti, türkler, kürtler ve Arap'lar hakkında ırkçılık yaptı, örneğin türklere aptal, Arap'lara konuşma hakkınız bile yok, kürtlere ise teröristsiniz dedi. Sonrasında rakibe yerlerimizi söyledi, ses kasamamam için Odin silahıyla peşimde koşturup silahı ateşledi, çoğumuzu köşelere sıkıştırıp blokladı, görüş alanımızı engelledi. Takımdaki kıza ise ağza alınmayacak cinste terbiyesizlikler yaptı. Takıma yalvarırsanız sizi taşırım ancak dedi, aptal demirler dedi ve inanılmaz toxic davrandı. Oyunda bu tarz kişiler çok arttı ve ben bu durumdan sıkılmaya başladım. Umarım bu kişi ve bu tarz kişiler banlanır, çünkü 40 dakikam çalındı ve bu durumdan bıktım. Oyunu bırakmak istemiyorum, lütfen halledin.

Kötü insanlar işte. Keyif bırakmıyorlar. Attığım linkten raporlarsan 1-2 günde sonucu olumluysa oyuna girince öğreniyorsun. Umarım en büyük banı yer. Yeni hesap açsa bile banlanması lazım. Hileden daha rahatsız edici bunlar.

Whranduil#11111 adlı kullanıcı beni ve takımdakileri evimden kaçırmakla tehdit etti, Türkler, Kürtler ve Araplar hakkında ırkçılık yaptı, örneğin Türklere aptal, Araplara konuşma hakkınız bile yok, Kürtlere ise teröristsiniz dedi. Sonrasında rakibe yerlerimizi söyledi, ses kasamamam için odin silahıyla peşimde koşturup silahı ateşledi, çoğumuzu köşelere sıkıştırıp blokladı, görüş alanımızı engelledi. Takımdaki kıza ise ağza alınmayacak cinste terbiyesizlikler yaptı. Takıma yalvarırsanız sizi taşırım ancak dedi, aptal demirler dedi ve inanılmaz toxic davrandı. Oyunda bu tarz kişiler çok arttı ve ben bu durumdan sıkılmaya başladım. Umarım bu kişi ve bu tarz kişiler banlanır, çünkü 40 dakikam çalındı ve bu durumdan bıktım. Oyunu bırakmak istemiyorum, lütfen halledin.
Hocam arkadaşın attığı linkten raporlayın. Ban yiyecektir. Anasından babasından terbiye ve eğitim almamış bir toxic.

Yeni konular

Geri
Yukarı