Valorant'ta türeyen hileci kitle

Krmdmrz

Hectopat
CS:GO'da hileyle savaşmamak için Valorant oynamaya başladım fakat son bir haftadır aşırı derecede hile kullanan insanlar denk geliyor. Oto aim mi dersiniz, yer bilmek mi dersiniz, tek gövde vurarak adam öldüren mi dersiniz? Anlatamam o kadar gıcık bir olay ki... Reportluyoruz ama yani hangi birini reportlayalım hangi biri ban yesin. Bir de açık açık hile kullandığını söyleyenler var. Delikanlı adamlar fakat yapma abi şu işi neden yapıyorsun, ne zevk alıyorsun? Herkesi botmuş edasıyla öldürünce keyif alıyorsan git offline oyun oyna, neden bizim oyun keyfimizi bozuyorsun? Aranızda kullanan varsa Allah aşkına herkesi geçtim kendine saygısından bıraksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da hileyle savaşmamak için Valorant oynamaya başladım fakat son bir haftadır aşırı derecede hile kullanan insanlar denk geliyor. Oto aim mi dersiniz, yer bilmek mi dersiniz, tek gövde vurarak adam öldüren mi dersiniz? Anlatamam o kadar gıcık bir olay ki... Reportluyoruz ama yani hangi birini reportlayalım hangi biri ban yesin. Bir de açık açık hile kullandığını söyleyenler var. Delikanlı adamlar fakat yapma abi şu işi neden yapıyorsun, ne zevk alıyorsun? Herkesi botmuş edasıyla öldürünce keyif alıyorsan git offline oyun oyna, neden bizim oyun keyfimizi bozuyorsun? Aranızda kullanan varsa Allah aşkına herkesi geçtim kendine saygısından bıraksın.
Tek gövde vurarak derken?

Birçok kez keskin nişancı silahları dışında tam kalkanım olmasına rağmen 40-50 hasar alarak öldüğüm oldu. Yani oyunun göstergesi böyle gösteriyordu.

Yer bilmek derken böyle bir hile olamaz. CS gibi oyuncunun yerinin görmesen bildirmiyor diye biliyorum. Görmediğin sürece hiç bir hile adamın yerinin söyleyemez sana.

Hocam Valorant'ta o adam hile olsa bile baseden seni göremez çünkü oyunu yaparken düşmana 5mt kaldığında falan yapay zekaya bilgi gidiyormuş.
Bu arada input lagınıza dikkat edin.

Savunmasız kaldığında ekstra hasar yiyorsun, belki ondan olabilir.

Hayır hocam oyunu da oynamasını da biliyorum nasıl öldüğümü de biliyorum. Bir kez değil çok kez yaşadım bunları.

Hocam Valorant'ta o adam hile olsa bile baseden seni göremez çünkü oyunu yaparken düşmana 5mt kaldığında falan yapay zekaya bilgi gidiyormuş.
Bu arada input lagınıza dikkat edin.

Yer tespit işleminde alakasız yerlerde duvar arkası yiyerek birkaç kere takımca karar verdik. Yani sadece şahsi yaşadığım olaylar değil birçok arkadaşım da bu yönde düşünüyor.

Bende oynuyorum bayağı zamandır hiç yaşamadım dediğin gibi, fakat hile yapan birini birebir izlemiştim dalga geçiyordu adam, ve çok yaşadım yani hile cidden var.

Yeni konular

Geri
Yukarı