Valorant’ta Yelpaze İade Edilemiyor

Ntll

Femtopat
Daha fazla  
Ya ben daha 3 hafta önce şu yeni gelen 2500 VP’Iik yelpazeyi aldım şimdi ise iade edip kelebek bıçak almak istiyorum fakat sipariş geçmişimi göster dediğimde "Şu an oyunda iade edebileceğin bir içeriğe sahip değilsin!" diyor. Ticket attım bekliyorum. Bu durumu yaşamış biri varsa yardım edebilir mi? (Yeni iade politikasında 1 sefere mahsus 3 ay içinde aldığın kullanılmış veya RP basılmış skinler iade edilebiliyor.)

Ya ben daha 3 hafta önce şu yeni gelen 2500 VP'ıik yelpazeyi aldım şimdi ise iade edip kelebek bıçak almak istiyorum fakat sipariş geçmişimi göster dediğimde "şu an oyunda iade edebileceğin bir içeriğe sahip değilsin!" diyor. Ticket attım bekliyorum. Bu durumu yaşamış biri varsa yardım edebilir mi? (yeni iade politikasında 1 sefere mahsus 3 ay içinde aldığın kullanılmış veya RP basılmış skinler iade edilebiliyor.)

Radyanit harcadın mı bir de 2 hafta sınır var.

O girdiğiniz sayfa, 14 gün içinde bir özelliğini açmadığınız skinleri iade etmek için. Ama bir defaya mahsus olan skin iade etme politkasından yararlanmak istiyorsan Riot'a bilet atman lazım ve durumu izah etmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı