Valorant'tan ban yedim

ExpentoLeviosa

Kilopat
Merhaba. Hesap satışı yaptığım için 3 ay önce sattığım hesaplardan biri hile açıyor kendi bilgisayarında ve benim anakartıma da HWID ban atılıyor. 3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı. Daha sonra arkadaşımın hesabıyla dereceli girdim çat diye o da banlandı. Soluğu mahkemede almanın vakti geldi. Hile falan yok tertemizim. Bu nasıl bir sistem anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hesap satışı yaptığım için 3 ay önce sattığım hesaplardan biri hile açıyor kendi bilgisayarında ve benim anakartıma da HWID ban atılıyor. 3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı. Daha sonra arkadaşımın hesabıyla dereceli girdim çat diye o da banlandı. Soluğu mahkemede almanın vakti geldi. Hile falan yok tertemizim. Bu nasıl bir sistem anlamadım.

Olayı çok karmaşık anlatmışsın, pek bir şey anlamadım. Fakat Vanguard bilgisayardan hile açmadığın sürece anakart banı atmıyor. Sanki hak etmişsin de ban yemişsin gibime geldi. Riot desteğe bilet yollayarak onlara ulaşıp derdini anlatabilirsin. Umarım hile açan herkes senin gibi banlanır da kurtuluruz.

Valorant'ın bir discord sunucusu var ise orada bir konuş olmadı Riot destek ile konuş yine olmadıysa Riot Games İstanbul Ofisine git aklıma bunlar geldi.

Olayı çok karmaşık anlatmışsın, pek bir şey anlamadım. Fakat Vanguard bilgisayardan hile açmadığın sürece anakart banı atmıyor. Sanki hak etmişsin de ban yemişsin gibime geldi. Riot desteğe bilet yollayarak onlara ulaşıp derdini anlatabilirsin. Umarım hile açan herkes senin gibi banlanır da kurtuluruz.

Şimdi senin o cümlen için sana burada saatlerce yazı yazabilirim ama değmezsin. Hesap satışı yapıyordum hesap kasarak hilesiz şekilde. Sattığım adamlardan biri benden teslim aldıktan sonra kendi bilgisayarında hile açıyor benim sattığım hesap ile ve sistem otomatikman o hesap benim bilgisayarımda daha önceden açıldığı için bana da atıyor. Vanguard hile açmadığın zaman da atıyor.

Valorant'ın bir Discord sunucusu var ise orada bir konuş olmadı Riot destek ile konuş yine olmadıysa Riot Games İstanbul Ofisine git aklıma bunlar geldi.

Bir ticket açtım bakalım bu sefer haklı olduğum (hesap da satmıyorum artık bak.) İçin olumsuz cevap verirlerse avukatla falan görüşmeyi düşünüyorum.

Hile falan yok tertemizim.
Bu sözünüze inanmak oldukça zor. Çünkü HWID ban sadece hilenin açıldığı bilgisayara atılır. Banı atan Vanguarddır. Sistemde hileyi tespit ederse, ban liste sisteminizin HWID'si eklenir. Daha önce girilmiş bilgisayarlarda sorun olmaz. Hilenin açıldığı bilgisayar önemlidir.

3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı.
Bu olayın böyle olmadığını düşünüyorum. Fakat böyle olduğunda ısrarcıysanız, bir destek bileti oluşturmayı deneyebilirsiniz. Hangi IP ve hangi cihaz üzerinden hilenin açıldığını tespit edip bildirebiliyorlar.

Şimdi senin o cümlen için sana burada saatlerce yazı yazabilirim ama değmezsin. Dostum idrak sorunların mı var senin? Okuduğunu anlamıyorsan bir DEHB tanısı aldır da kendine rahatla. İlaç falan versinler. Hesap satışı yapıyordum hesap kasarak hilesiz şekilde. Sattığım adamlardan biri benden teslim aldıktan sonra kendi bilgisayarında hile açıyor benim sattığım hesap ile ve sistem otomatikman o hesap benim bilgisayarımda daha önceden açıldığı için bana da atıyor. Boş boş konuşma. Vanguard hile açmadığın zaman da atıyor.

Bir ticket açtım bakalım bu sefer haklı olduğum (hesap da satmıyorum artık bak.) İçin olumsuz cevap verirlerse avukatla falan görüşmeyi düşünüyorum.

Hakaretten raporladım. Umarım forumdan da banlanırsın.
Biz o hesap kasıp satanların o hesapları ne yollardan kastığını da biliyoruz zaten. Ban yemen şaşırtmadı. Banının açılmaması dileğiyle.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı