Valorant'tan gereksiz ban yemek

Daha fazla  
Ben Valorant'ta sebepsizce ban yedim. Herhangi bir hile ve daha farklı şeyler açmadım. GTA 5 crack indirdiğim için oldugunu düşünüyorum. Herhalde IP banı yemişim. IP sıfırladım, Valorant'ı sildim yükledim. Yine de yeni hesap açıyorum, hemen tekrar ban yiyorum banımı. Ya da bir daha ban yememek için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HWID ban yemişsiniz, korsan yüzünden olabilir. HWID ban açılana kadar o bilgisayarda Valorant oynayamazsınız. Hak ettiğinizi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin edeyim HWID ban yediniz. Tekrar hesap açıp girmeyi denemeyin ban süreniz uzuyor. Ticket atmayı deneyebilirsiniz. O da işe yaramazsa 3 ay beklemek zorundasınız.

HWID ban yediniz galiba. Anakart değişmeden kalkmaz. (süresi yok ise)
Sadece anakarta atılmıyor HWID anakart değiştirse bile kalkmaz bilgisayarınızın fanına bile atılıyor yanlış bilgi veriyorsunuz. Merak etmeyin kendimden biliyorum değiştirmiştim işe yaramadı.Şimdide ben gülücük yedim.

5 liraya epic games hesapları var.
Aaa doğru. Epic games bedava vermişti. O hesaplardan alabilir.Ancak korsana karşı olmamak gerekir.Çünkü oyunlar çok pahalı ülke ekonomisinden dolayı.
Oyun 5-10 liraya satılıyor. O da yoksa bazen bedava verenler oluyor. Vaktinde bedava olmuş oyunun korsanını indirmek hiç normal bir şey değil.
Evet yazarken aklıma gelmedi..Ancak korsana karşı olmamak gerekir.Çünkü oyunlar çok pahalı ülke ekonomisinden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı