Valve tarafından yapılan oyunlarda FPS düşük

Daha fazla  
Merhaba dün daha Portal 2 indirimde diye aldım indirdim oyun o kadar çok kasıyor ki ama YouTube'dan teste bakınca kasmaması lazım sonra indirimde Left 4 Dead 2'yi buldum indirdim oynadım yine onda da kasıyor ve bu sadece bu 2 oyunda oluyor yapımcılarına baktım 2 oyununda yapımcısı Valve Corporation ve sadece onun oyunlarında kasıyor nedenini bilen var mı nasıl düzelteceğim?

Merhaba dün daha Portal 2 indirimde diye aldım indirdim oyun o kadar çok kasıyor ki ama YouTube'dan teste bakınca kasmaması lazım sonra indirimde Left 4 Dead 2'yi buldum indirdim oynadım yine onda da kasıyor ve bu sadece bu 2 oyunda oluyor yapımcılarına baktım 2 oyununda yapımcısı Valve Corporation ve sadece onun oyunlarında kasıyor nedenini bilen var mı nasıl düzelteceğim?
Ekran kartının driverinden ayar yapmayı deneyebilirsin ve en önemlisi fps ile alakalı kodlar var iki oyun içinde onları konsola yazdığından emin misin?

İkiside Source 1 ile yapılmış oyunlar. Oynadığınız grafik ayarları ve sisteminiz nedir?

Hocam çözünürlüğü düşürmeyi deneyin.

Değiştim ama hala kasıyor.

Ekran kartının driverinden ayar yapmayı deneyebilirsin ve en önemlisi FPS ile alakalı kodlar var iki oyun içinde onları konsola yazdığından emin misin?

Kodları denemedim ve ekran kartının ayarını nasıl yapacağım biraz cahilim bu konularda yardım edebilir misiniz?

İkisi de Source 1 ile yapılmış oyunlar. Oynadığınız grafik ayarları ve sisteminiz nedir?

En düşük grafikte 1366x768 Ryzen 3 1200 GT 730 16 GB RAM.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı