Valve, Yeni Oyunlar Üzerinde Çalışıyor

Millet Half-Life 3 bekliyor çıksa yok satacak neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.

Oluşan beklentiden korkuyorlar. Şu an Half-Life 3 dünyanın en iyi oyunu olarak çıksa bile bazı oyuncular yine burun kıvıracak. Beklenti inanılmaz yüksek ve doğal olarak beklentileri karşılayamayan bir oyun çıkarırlarsa itibarları zedelenecek. Cyberpunk'ta olduğu gibi.

Oluşan beklentiden korkuyorlar. Şu an Half-Life 3 dünyanın en iyi oyunu olarak çıksa bile bazı oyuncular yine burun kıvıracak. Beklenti inanılmaz yüksek ve doğal olarak beklentileri karşılayamayan bir oyun çıkarırlarsa itibarları zedelenecek. Cyberpunk'ta olduğu gibi.

Cyberpunk'ı yapan CDPR idi. Valve çok büyük bir oyun firması.

Half-Life 1 de 2 de çıktığı zamanın çok ilerisinde bir oyundu.

Aynı şekilde 3. oyunda öyle olur. Hele oyun motorları çok iyi.

Bence yeni oyundan ziyade var olan CS'ye bir baksınlar.
2021'de e-spor oyununda 64 tickrate sunucular,
TR sunucusu yok (umurlarında bile olmayacak),
Hileler,
Eski fizik motoru.

Türk sunucusu gelmesin lütfen türklerin çoğu ya kanserlik yapıyor ya da hile oluyor (rakip olarak gelince) düzgün geçen maçım olmadı neredeyse.

Türk sunucusu gelmesin lütfen türklerin çoğu ya kanserlik yapıyor ya da hile oluyor (rakip olarak gelince) düzgün geçen maçım olmadı neredeyse.
Benim de Ruslar, Türküm diye banlayan Avrupalılar ve 16 Mbps'lik internetim ile 100 ms oynamam yüzünden Türkler ile ilgili yaşadığım problemler hiç diyebilirim.

Her CS:GO oyununda TR serveri açılsın muhabbetinin ardından bu kafa yapısında biri fırlar hemen: "açılmasın, kanser türkler basar oyunu." derler. CS:GO global bir oyun adından anlaşılacağı üzere, türkler her şekilde o maça gelecek. Pingi 20-30 düştüğü için oyuna başlayacak adam da toksiklik değil ziyadesiyle oyunu kazanmak için gelecektir. Zira Rus'ların da toksiklikte türklerden pek aşağı kalır yanı yok? Onlar iyiyi mi hak ediyor peki? Siz sürünmeyi hak ediyor olabilirsiniz ama bu sığ düşünceden, dar bakış açısından kurtulmanız gerek diye düşünüyorum, zira yıl 2021 oldu. Cahilliğin zamanı olmaz ama insan azıcık olsun gelişme gösterir diye umuyorum ama nerede. 😒

Her CS:GO oyununda TR serveri açılsın muhabbetinin ardından bu kafa yapısında biri fırlar hemen: "açılmasın, kanser türkler basar oyunu." derler. CS:GO global bir oyun adından anlaşılacağı üzere, türkler her şekilde o maça gelecek. Pingi 20-30 düştüğü için oyuna başlayacak adam da toksiklik değil ziyadesiyle oyunu kazanmak için gelecektir. Zira Rus'ların da toksiklikte türklerden pek aşağı kalır yanı yok? Onlar iyiyi mi hak ediyor peki? Siz sürünmeyi hak ediyor olabilirsiniz ama bu sığ düşünceden, dar bakış açısından kurtulmanız gerek diye düşünüyorum, zira yıl 2021 oldu. Cahilliğin zamanı olmaz ama insan azıcık olsun gelişme gösterir diye umuyorum ama nerede. 😒

Alakasız 1 sözden birini cahil ilan edecek adamın kendi cahilliliğinden haberi yoktur.
Bu arada ' işaretinin ne işe yaradığını öğrenmelisin dostum.

Önce bir CS:GO'ya el atsalar fena olmazdı. DMG - LE arası git gel yapıyorum, ilk üç round güzel problem yok, sonrasına alınmış bir timeout ve dönüşünde karşıma gelen bir Xantares...

Yemin ederim. Türkiye ve Rusya için ayrı sunucu açılsa oyunda huzur seviyesi artar. Hele Rus'lar için özellikle geçerli bu durum. Bazen keşke Hitler galip gelseydi ve Rusya halkını sabuna çevirseydi diyorum.

Herkes yeni oyunun Half-Life 3 olmasını bekler.
Valve: Counter-Strike: Global offensive Source 2.

Şükür, ona da razıyım, yıllardır oyunun her bir ayrıntısına erişilebiliyor ve bu nedenle hile çilesi bitmiyor. Source 2 belki bu sorunu birazda olsa çözebilir.

Bence yeni oyundan ziyade var olan CS'ye bir baksınlar.
2021'de e-spor oyununda 64 tickrate sunucular,
TR sunucusu yok (umurlarında bile olmayacak),
Hileler,
Eski fizik motoru.

Sırf bu nedenden dolayı Valorant oynamayı daha mantıklı buluyorum. Berbatta olsa daha iyi bir alternatif.

Cyberpunk'ı yapan CDPR idi. Valve çok büyük bir oyun firması.

Half-Life 1 de 2 de çıktığı zamanın çok ilerisinde bir oyundu.

Aynı şekilde 3. oyunda öyle olur. Hele oyun motorları çok iyi.
Hocam 3. oyunu her ne kadar güzel çıkartsalar bile öyle bir beklenti oluştu ki insanlar half-life 3 ten gelmiş geçmiş en iyi oyun olmasını bekliyorlar ki gelmiş geçmiş en iyi oyunu da yapsalar bazı insanlar abi bunu mu bu kadar bekledi ya? Diyeceklerdir. Şuan her Allahın günü Half-Life 3 çıkmış mı? Diye kontrol eden insanlar var.

Geri
Yukarı