Vanguard artık açık kaynaklı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çevirisi: Hile karşıtlığının ne yaptığını bilmemeyle ilgili görüşlerinizi duyduk ve ekibimiz bu sorunu çözmek için yorulmadan çalışıyor. Açık kaynak gücüyle hile yapanlar için oyun alanını bugün eşitleyeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

GitHub linki: RiotVanguard/Vanguard.

Bu arada Vanguard'ı tebrik etmek gerek. Güzel oyun. :D Taklaya gelenler varmış. 🤭

Şaka bu arada şaka. İkinci sayfada anlattım ne döndüğünü. :D

Evet, bu bir şakaydı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnanmıştım oysa ki.

Sevinenler vardı şaka gibi. Otoban olurdu açık kaynaklı olsaydı, oyun. Ek olarak sistem iyi çalışmıyor Vanguard aktif olmadan oyuna girebiliyorum, bildirdim hala bir şeyler saçmalıyor destek ekibi.

Koskoca Vanguard'ı gerçekten düzeltebilirlerdi çünkü mavi ekrandan başka bir şeye yaramıyor kendisi. Hala veri topluyorum ve Vanguard yüklü bilgisayarın mavi ekran verme olasılığı şimdilik %60'larda. Bakalım 200 dumptan topladığım verilerle ne kadar artacak :D

Bu konudan sonra karar verdim, bir daha kimseye 1 Nisan şakası yapmayacağım, sevinçten havaya uçtum ama yalan olduğunu gördüm. Güzel bir sövdüm.

Koskoca Vanguard'ı gerçekten düzeltebilirlerdi çünkü mavi ekrandan başka bir şeye yaramıyor kendisi. Hala veri topluyorum ve Vanguard yüklü bilgisayarın mavi ekran verme olasılığı şimdilik %60'larda. Bakalım 200 dumptan topladığım verilerle ne kadar artacak :D
VanGuard mavi ekran mı yapıyor?

Vanguard mavi ekran mı yapıyor?

Kernel düzeyinde çalışıyor ve çok fazla buga sahip olduğu için hata verdiğinde sistem direkt olarak mavi ekran veriyor. Bugları düzeltmeleri lazım en yakın zamanda.

Eğer anti virüsün açıksa pc'yi yeniden başlatıyor.
KasperSky ile sorun çıkarmadığı için şanslı mı sayılıyorum 😳
Kernel düzeyinde çalışıyor ve çok fazla buga sahip olduğu için hata verdiğinde sistem direkt olarak mavi ekran veriyor. Bugları düzeltmeleri lazım en yakın zamanda.
Konuyla alakasız ancak sorabileceğim bir yer de yok: Gif PP nasıl yapılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı