Vanguard kurulduktan sonra G770 bilgisayar kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Goksah

Hectopat
RAM
Micron 8 GB 3200MHz
Ekran kartı
Nvidia GTX 1650 Ti
Anakart
Casper
İşlemci
Intel i5-10300h
Merhaba. Birkaç gün önce bilgisayarıma temiz kurulum yapmak istedim ve format attım (Windows 11). Daha sonra tüm driverları falan kurduktan güncellemeleri yaptıktan sonra Valorant'ı indirdim ve bilgisayarda aşırı kasmalar olmaya başladı, Valorant'ı indirene kadar böyle bir kasma olmamıştı. Ben ilk başta bunun Valorant'tan kaynaklı olduğunu fark edemedim ve tekrar format attım, bu sefer Windows 10 kurdum. Driverları kurduktan sonra bu sefer ilk iş olarak Valorant'ı kurmadım başka oyunlar oynadım ve bilgisayarda hiç kasma falan yoktu. Ben de sorunu çözdüm sanıp tekrar Valorant'ı indirdim ve Vanguard kurulduğu gibi bilgisayarda kasmalar olmaya başladı. Ben de yeniden başlatırsam düzelir diyerek yeniden başlattım. Fakat bu sefer bilgisayar 5 dakikada açıldı. Ben de bundan sonra direkt olarak Vanguarda baktım ve bilgisayarımın kontrol merkezini şüpheli uygulama olarak gördüğünü fark ettim. Valorant'ı bilgisayarımdan kaldırınca bilgisayarımdaki kasma da çözüldü. Daha önce de buna benzer bir durum yaşamıştım, bilgisayarım çok kasıyordu ve bilgisayarımın depolama alanını yükselterek çözmüştüm. Daha önce de Valorant oynuyordum bu bilgisayarla fakat böyle bir sorun yaşanmıyordu. Son güncellemeden sonra sizde de benzer bir durum var mı yoksa sadece bende mi böyle bir problem var?

Laptopum: Casper Excalibur G770

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı