Vanguard Ntfs.sys hatası

İşletim sistemi
Windows 10

dnzsvm

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Valorant'a girerken Vanguard başlatılamadı hatası alıyorum ve altında eksik sürücü dosya benzeri bir şey yazıyor. PC'ye bildirim de geldi hatta. Bir de oyundan atıp duruyor, cezalar alıyorum atmasından dolayı. Hata vermeden atıyor.
  • MSI RX 5500 XT 4 GB.
  • H410M A PRO.
  • i5-10400F.
  • Corsair 8 GB RAM.
  • Frisby 600W kasa.
  • SanDisk 240 GB SSD.
  • Acer QG241YBİ 23.8 monitör.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 59
Vanguard'ı kaldırın sonra Valorant'a girin zaten Vanguard'ı tekrardan kuracaktır oynamaya başlamadan önce sistemi yeniden başlatın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmazsa bu çözümü dene.

Sorun çözüldü mü?
Hayır hocam aksine oyuna girdiğim gibi PC yeniden başlattı. Bu arada PC yeniden başlayınca ekrana görüntü gelmedi baya uğraştım. Şuan her PC kapattığımda kasayla uğraşıyorum. Bu Valorant yüzünden PC çok afallıyor.Sildim oyunu ne kadar sevsemde. Diğer türlü bir de bahsettiğiniz SSD hatası varmış sistemimde bir de. Şuan alamayacağım için idare edeceğim. Bilgisayarıma zarar vermez değil mi ?

Hayır hocam aksine oyuna girdiğim gibi PC yeniden başlattı. Bu arada PC yeniden başlayınca ekrana görüntü gelmedi baya uğraştım. Şuan her PC kapattığımda kasayla uğraşıyorum. Bu Valorant yüzünden PC çok afallıyor.Sildim oyunu ne kadar sevsemde. Diğer türlü bir de bahsettiğiniz SSD hatası varmış sistemimde bir de. Şuan alamayacağım için idare edeceğim. Bilgisayarıma zarar vermez değil mi ?
Sistem ısınmıyorsa zarar vermez merak etmeyin.
Hocam sistemi topladığınızdan beri sorun çıkartmış, umarım yakında düzelir sorunlar.

Driver Booster ile güncellediysen driverleri kötü haber. Bilgisayarına yanlış driverleri yüklemiş. Formatla. Eğer Driver Booster ile güncellemediysen antivirüs programı Vanguard ile çakışıyor olabilir.

Driver Booster ile güncellediysen driverleri kötü haber. Bilgisayarına yanlış driverleri yüklemiş. Formatla. Eğer Driver Booster ile güncellemediysen antivirüs programı Vanguard ile çakışıyor olabilir.
Taaa ne zaman o programı kullanmıştım üstünden 3 format geçti :) Antivürüs programını sildim geçen hafta.

Yeni konular

Geri
Yukarı