Vantilatörle Soğutma Zararlı mıdır?

Heberiu

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Benim diz üstü bilgisayarımın fan çıkışı sol tarafında ve tek. Altları boş. Vantilatörü oraya koyup çalıştırdığım zaman ısınma neredeyse tamamen yok oluyor. Merak ettiğim, bunun zararının olup olmadığı. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Çok haklısınız. Fakat bilirsiniz merak işte. Zararı olur mu olmaz mı, içeride toz birikir mi vesaire gibi daha bilgili olan sizlere sormak hem içimi rahat ettirir hem bilgi sahibi olmuş olurum.

Merhaba arkadaşlar. Benim diz üstü bilgisayarımın fan çıkışı sol tarafında ve tek. Altları boş. Vantilatörü oraya koyup çalıştırdığım zaman ısınma neredeyse tamamen yok oluyor. Merak ettiğim, bunun zararının olup olmadığı. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
Soğutucu denen fanlar aynı mantıkta mesela. Zararı olmaz diye düşünüyorum. Temiz tutarsan bu sana bir artı kazandırır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı