Vatan 12 Günlük Ürüne Değişim Yapmıyor

açıktır bence kurumsal şirket değil ama yani böyle bir durum olunca bence'de irdele yani adamları bastır (mecazi anlamda) yoksa sıkıntı sonuçta hakkın devlet tarafından sana verilen bir hak eğer kanun çiğneniyor ise istediğin gibi haklısın müşteri her zaman haklı ki burada hatada yapmıyorsun müşteri hizmeti açıktır

Sen şimdi bir mail at firmanın hesabına. Olanları anlat, yardım iste. Yarın sana dönüş yapmazlarsa sen ara derdini anlat. Her şeyin bir çözümü var sıkma canını. Baktın olmuyor elindekini kullanırsın ama mailine illa biri olumlu dönüş yapar. Mailin sonuna telefon numaranı da bırak. Sonucu paylaşırsın bizimle.
Müşteri Hizmetleri - Vatan Bilgisayar Buradan değişim işlemlerini oku. Senin tarifine göre ürünü değiştirmeleri lazım.

Asus mg248qr monitörü 1 aya yakın kullanıp geri götürmüştüm beğenmedim diye adamlar iade alıp hediye çeki vermişlerdi(Denizli Yenişehir şubesi).Hediye çekiyle Benq xl2411 ,kulaklık ,mouse, klavye felan almıştım.

Yukarıdaki linkte de göründüğü üzere internet üzerinden alınmadıysa veya ayıplı ürün değilse, değişim olmaz. Tamamen mağazanın inisiyatifine kalmış bir durum sizinki.

Bu 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı internet alışverişlerinde geçerli diye biliyorum. İnternet üzerinden almadıysanız kabul etmeyebilirler.
Mağazadaki çalışan 14 gün içindeki iade olayını internet için geçerli demişti bana 1 gün bekletip aradılar beni müşteri memnuniyeti için geri alıyoruz diye.Mağaza yeni açıldığı içinde olabilir bilemem ama şansıma iyi denk geldi.Çünkü monitör gerçekten kötüydü.

Yukarıdaki linkte de göründüğü üzere internet üzerinden alınmadıysa veya ayıplı ürün değilse, değişim olmaz. Tamamen mağazanın inisiyatifine kalmış bir durum sizinki.
İlk cümleden anladığım arkadaşın durumunda olan ürünü (ayıplı olmayan, açılmamış kullanılmamış olan) müşteri memnuniyeti kapsamında 15 gün içinde değiştirebiliyoruz.

Dosya Ekleri

• vatan.png
    vatan.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 54
Maili gönderdim ama artık almakda istemiyorum insanı teknolojiden soğutuyorlar 2600ü kullanmaya karar verdim.Değecek fark yok sanırım.Cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı