Vatan 2200G sistem nasıldır?

Bütçe
3300

Hukukcu2

Picopat
Daha fazla  
Annem Vatan, Teknosa ve MediaMarkt dışındaki firmalardan almami istemiyor. Cunku kurumsal bir firma değilmiş.

Kurumsal, GameGaraj, İtopya, Sinerji'nin mağazaları var. Ayrıca hiç olmazsa 3200G al. 8 Gb Ram yerine 8*2 Gb al. Ben APU sistemimi GameGaraj'dan aldım.

Kurumsal, GameGaraj, İtopya, Sinerji'nin mağazaları var. Ayrıca hiç olmazsa 3200G al. 8 Gb Ram yerine 8*2 Gb al. Ben APU sistemimi GameGaraj'dan aldım.
Merhaba kusura bakmayım bilgim yok APU sistem nedir?

Çocuklarıma pc almak istiyorum bende formda bakıyorum ama anlamadım hiçbirsey yas 42 bizden geçmiş anlasılan. Evdeki pc i5 2.nesil ekran kartıda yandı onbord kart ile kullanıyor çocuklar ama oyun istiyorlar. Sunaki pc'deki hdd ve sdd yı kullanarak yeni pc almak istiyorum bilgi sahibi iseniz yardımcı olabilirmisiniz?

Çocuklarıma pc almak istiyorum bende formda bakıyorum ama anlamadım hiçbirsey yas 42 bizden geçmiş anlasılan. Evdeki pc i5 2.nesil ekran kartıda yandı onbord kart ile kullanıyor çocuklar ama oyun istiyorlar. Sunaki pc'deki hdd ve sdd yı kullanarak yeni pc almak istiyorum bilgi sahibi iseniz yardımcı olabilirmisiniz?
APU sistem, ekran kartı bulundurmaz. Yani kullandığın işlemcinin kendi dahili grafik birimi vardır. Aynı şekilde APU sistemler düşük bütçe için idealdir. Yani güncel oyunları oynayan, rekabetçi oyunlardan hoşlanan birisini 2 - 3 sene rahat bir şekilde götürebilir. Ayrıca APU sistemlerde belleğin önemi çok büyüktür. Tavsiyem odur ki 2 tane 8 GB bellek(ram) kullanmanız sizin yararınıza olacaktır ve çok uzun süre sizi rahat ettirecektir.

APU sistem, harici bir GPU bulunmadan işlemcinin üzerindeki grafik birimini kullanan sistemlere denir.

Anlatayım, APU sistem, işlemcinin içindeki ekran kartını kullanır. Bu dahili grafik birimi de gücünü Ram'lerden alır. Bu gibi işlemcilerin dahili grafiklerinde CoD Warzone'a kadar çoğu oyun oynanabilir.

Annem Vatan, Teknosa ve MediaMarkt dışındaki firmalardan almami istemiyor. Cunku kurumsal bir firma değilmiş.

Kronik sorunlu bir SSD ve çöp bir kasa ile PSU. Ek olarak bu parçalara o fiyat nedir yarabbim. Kurumsal firmalar diğer firmalara göre her zaman kaarı çok daha önde tutarlar tam bütçe belirtirseniz güvenilir bir siteden APU sistem önerebilirim.

Çocuklarıma PC almak istiyorum bende formda bakıyorum ama anlamadım hiçbir şey yas 42 bizden geçmiş anlasılan. Evdeki PC i5 2.nesil ekran kartıda yandı onbord kart ile kullanıyor çocuklar ama oyun istiyorlar. Sunaki PC'deki HDD ve SSD'yı kullanarak yeni PC almak istiyorum bilgi sahibi iseniz yardımcı olabilir misiniz?

FLEX 3APU-K | Game Garaj
Hocam bu sistem konu sahibinin attığına göre çok çok daha iyi bir sistem. Arkadaşın attığı sistemdeki SSD sorunlu bir SSD. Benim attığım sistemde bulunan ise ona nazaran daha iyi. Özelleştirme kısmından belleklerin sayısını 1'den 2'ye çıkarırsanız, Vatan'da satılanla aynı fiyata denk geliyor. Yalnızca depolama kısmından 2 kat zarar ediyorsunuz o kadar. Yani 480 GB yerine 240 GB kullanacaksınız. Tercih size kalmış, isterseniz bellekleri arttırmak yerine SSD depolama alanı artırabilirsiniz. Ayrıca işlemci konusunda da benim attığım daha iyi, R3 2200G yerine R3 3200G kullanacaksınız.

FLEX 3APU-K | Game Garaj
Hocam bu sistem konu sahibinin attığına göre çok çok daha iyi bir sistem. Arkadaşın attığı sistemdeki SSD sorunlu bir SSD. Benim attığım sistemde bulunan ise ona nazaran daha iyi. Özelleştirme kısmından belleklerin sayısını 1'den 2'ye çıkarırsanız, Vatan'da satılanla aynı fiyata denk geliyor. Yalnızca depolama kısmından 2 kat zarar ediyorsunuz o kadar. Yani 480 GB yerine 240 GB kullanacaksınız. Tercih size kalmış, isterseniz bellekleri arttırmak yerine SSD depolama alanı artırabilirsiniz. Ayrıca işlemci konusunda da benim attığım daha iyi, R3 2200G yerine R3 3200G kullanacaksınız.

İleride 8 GB daha RAM alırsın.

Dosya Ekleri

• 1618321644929.png
    1618321644929.png
    40,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 1618321724200.png
    1618321724200.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı