Vatan Bakkal Rezilliği

/etc/h4z0/grub

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 yıllık uğraşım sonunda topladığım paralarla bir sistem alacaktım. Gittim vatana Toplama Bilgisayar kısmına gittim bir tane adamın sistemini topluyordu h110m falan yoktu z170'li sistem topluyordu ancak vatan çalışanı benim yaşlarımda bir genç. İnanılmaz bir hata yaptı az daha müdahale etmeseydim işlemciyi ters takıp soğutucuyu yerleştirecekti son anda dedim ki işlemciyi yanlış taktın dedim sonra bana dedi ki işime karışma dedi ben öyle bir sinirlendim ki içimde böyle bir bomba patlıyordu. Sonra toplatan abi dedi ki çalışana sen toplamayı bilmiyorsun dedi çalışan dedi ki yok biliyorum dedi. Sonra vatandan çıktım bu gibi çalışanlara para kazandırtmak istemiyorum o yüzden almadım girdim sinerjiye sistemi seçtim siparişimi verdim.
Not : Siz siz olun asla Vatana sisteminizi toplamayın Allah vermesin güç kaynağını işlemciyi yanlış takar o yüzden. Ayrıca sinerji ile vatan arasında dağlar kadar fiyat farkı var. Vatanın sitesinden topladığım sistemi sinerjiye toplattım 300 lira fark oldu bende 200 lirayı ekran kartına yatırıp rx 480 aldım. 100 lirayı ise SSD'ye yatırıp 480 GB SSD aldım. Çok memnunum. İyi forumlar (y);):D

Son düzenleyen: Moderatör:
Zihinsel ve fiziksel sağlığınız yerinde ise, alırsın donanımları kendin yaparsın montajı. Belki orada çalışan elemanların deneyim ve tecrübe yetersizliği olabilir ama bir mağazayı ''sözde'' hatası yüzünden bu şekilde kötülemenin anlamı yok. Bu düşünce yapısı ile açılmak istenen konulara izin verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Recep Bey her şey şans meselesi bilgisayarı toplayan çalışanlar farklı olabiliyor ve ayrıca ben zaten pc toplama sihirbazından seçmedim fiyatlar ucuz olduğu için sinerjiden parçaları sipariş ederek kendim topladım. Yazımda hata olmuş moderatör düzenlediği için yazımı değiştirme yapamadım.

Sinerji tam guven sagliyormu ya korkuyorum kasa falan kırık gelirse kargoda falan biseler olursa ?
Kardeşim kargoda bir sorun yaşarlarsa senin telefonuna veya emailine geliyor. Mesela anakart kasaya uymadıysa sizi arıyorlar falan.

Zihinsel ve fiziksel sağlığınız yerinde ise, alırsın donanımları kendin yaparsın montajı. Belki orada çalışan elemanların deneyim ve tecrübe yetersizliği olabilir ama bir mağazayı ''sözde'' hatası yüzünden bu şekilde kötülemenin anlamı yok. Bu düşünce yapısı ile açılmak istenen konulara izin verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Dostum sinerjiden sipariş edip kendim montajladım.

Montaj yapan hiçbir yere güvenmeyin, kendiniz toplayın.
Doğru söyledin artık yaşadığım olaydan sonra birine toplatmadan soğudum zaten kendim montajladım kasamı.

Sinerji'de olunca "şans" dersiniz, Vatan'da olunca çıldırıp konu açarsınız. Sinerji virali mi, Vatan rezaleti mi belli değil. Açın videoları, elinizle yapın abi. Yıl 2017 oluyor, Technopat dahil Youtube'da yüz binleri geçik videolar yüklendi siz kendi elinizle montajı yapabilin diye. Çıldıracaksanız, tek konu garanti rezaleti ya da servis rezaleti yaşandığında olsun.
Eğer ki bu hikaye doğruysa, Vatan çalışanının sizin gözlerinizin önünde bilgisayar toplaması da ayrı ironik.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı