Vatan Bilgisayar %25 İndirimleri Ne zaman?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar bir laf dolanıyor tüm konularda. "Vatandan %25 indirimle alıcam". Acaba belirli günlerde mi oluyor bu indirim? Yoksa bayramlarda falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafta sonları oluyodu ama yaz yaklaştığı için ara verdiler... Okulların kapanmasıyla giderler gene indirime ama ben sana diyim SanalMarketim çok daha uygun ve hızlı ^^

Sanal marketimde sürekli parantez içinde ankara yazıyor bu ürünlerin ankarada olduğunu mu gösteriyor? Ankaradaysa kargo ücreti artar mı ?

Vatan'ın %25 indirimleri hem kendini hem de distribütörleri zor duruma sokuyor. Rekabet kurulu desen bu ülkede hiçbir zaman öyle bir kurum olmadı. Vatan artık hafta içi iş yapmaz oldu. İnsanlar, hatta Vatan çalışanları bile müşterileri hafta sonu indirimlerine yönlendiriyor.

//Sanalmarketim çok iyidir. Ankara'dan gelecek olması kargo masrafını etkilemez. Zaten her mağazada belli bir miktar alışveriş sonrası (genelde 50$) kargo ücretsizdir.

Peki bişey sorucam. Örneğin vatan'dan alacağımız 700'tl lik bir parça, %25 indirim olduğu zaman kaç paraya iner?

Bu bir matematik sorusu? :D (700x25) : 100'den 175 TL indirim gerçekleşir bu durumda 525 TL'ye iner ^^ Yüzde hesapları bkz. -----> İlkokul 7. sınıf konusu ^^

Bu bir matematik sorusu? :D (700x25) : 100'den 175 TL indirim gerçekleşir bu durumda 525 TL'ye iner ^^ Yüzde hesapları bkz. -----> İlkokul 7. sınıf konusu ^^

Gece gece iyi güldüm. :) Seçim zamanı neden %55'leri gördükleri belli oluyor sanırsam. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman ha, gece gece gülmek uğursuzluk getirir. ;)

Vatan hafta içileri mal satamadığı için her hafta yapıyorlar. En kötü ihtimal 2 haftada bir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı