Vatan Bilgisayar Alışveriş Sepeti Fotoğrafı Atma

Aga hesap istiyor öyle de, başka yolu yok mu harbiden ? :D

- - - Güncellendi - - -

Ben bir ara bayan ismiyle hesap açtım, gerçekten sistem alacağım zaman kendi ismimle açayım kabul etmez diye. :D Şimdi de unuttum onu... :D

Önce istediğin parçaları sepete at. Daha sonra sepete tıkla. Hepsi gözükecek şekilde şekli al. Print screen tuşuna bas. Bilgisayarından paint'i aç. Yoksa çalıştıra girip ''mspaint'' yazıp açabilirsin. Açıldığında ctrl+v tuşlarına bas. Paintte çok profesyonelsen . Sol köşede tireli kare şeklinin altında Seç butonu var. Ona tıklayıp sepetini kare içine aldıktan sonra. Kırp butonuna basıp kaydetip sonra foruma atabilirsin. Ya da direk kaydedip foruma atabilirsin. Foruma resim atmada hızlıresim.com'u kullanıyorum. Fotoğrafı attıktan sonra Forumlar:(bbcode) kısmının solundaki linki kopyalayıp. Forumda hızlı cevap kısmına yapıştırdığında fotoğraf attığın yorumda gözükecektir.

Kardeşim üye olmadan nasıl alışveriş sepetine sahip olmayı düşünüyorsun.
VatanComputer kapı kapı gezip sepet mi dağıtacak ?

Elbette üye olacaksın, istediğin ürünleri istediğin indirim seçeneklerine göre sepetine ekleyeceksin.
Ekran görüntüsü alıp gerekli kısmı kırpacaksın ve kaydedeceksin.
Daha sonra bu kısmı imgur.com gibi bir yere upload edeceksin ve URL'sini forumda ilgili bölüme yapıştıracaksın.

Ben bu olayı yapacağım programlarda da kullanıyorum mesela :

WsuW86a.jpg

Resmin neresini kırparsan orası kalır sonuç olarak :

vZhuEJr.jpg

Ciddi soruyorum, nasıl bir yol istiyorsun veya bekliyorsun? :)

Aga şöyle hemen tıkladığımda sepet çıkacak, doldurcam falan... :D

Kardeşim üye olmadan nasıl alışveriş sepetine sahip olmayı düşünüyorsun.
VatanComputer kapı kapı gezip sepet mi dağıtacak ?

Elbette üye olacaksın, istediğin ürünleri istediğin indirim seçeneklerine göre sepetine ekleyeceksin.
Ekran görüntüsü alıp gerekli kısmı kırpacaksın ve kaydedeceksin.
Daha sonra bu kısmı imgur.com gibi bir yere upload edeceksin ve URL'sini forumda ilgili bölüme yapıştıracaksın.

Ben bu olayı yapacağım programlarda da kullanıyorum mesela :

WsuW86a.jpg

Bu arada senin sistem toplama programı ne halde ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı