Vatan Bilgisayar anakartları BIOS güncellemesi yaparak mı yolluyor?

Astrein

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Aşağıda bulunan linkteki anakartı sipariş edeceğim fakat Vatan Bilgisayar anakarta BIOS güncellemesi yapıyor mu? Hatta yaparak mı yolluyor? Kendim yapmak istemiyorum, elektrik giderse anakart puf olur.

GA-AB350M-DV3 Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette yapmadığını söyleyen şikayetler mevcut. Şahsen ben de yapacaklarını sanmıyorum yetkili servise yollayın deyip geçiştireceklerdir.
Attığın linkin sağ altında mağazalar listesi var senin yaşadığın İlde ürün mevcut ise mağazaya gidip bilgi alabilirsin. Belki oradaki çalışan insaniyetli çıkar ve BIOS upgrade yaparım ben der.

Mağazadan satın aldım. Yapmadılar, servise gitmeli dediler. Satış taktiği dışında bir şey değildi bana yapılan, konular da açtım inceleyebilirsiniz. Bazı şubeleri yapıyor, bazıları yapmıyor. Bu yüzden nereden gönderileceği önemli. O riski de almıyorlar diye biliyorum, servistir, daha pahalı anakarttır bu tarz çözümleri öneriyorlar böylece eski ürünler ellerinden çıksın diye. Yapacaklarını düşünmüyorum. Üstte arkadaşın dediği gibi mağazaya gidip sormanız gerekli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı