Vatan Bilgisayar bilgisayar montajı yapar mı ?

hamzaunsal

Hectopat
Daha fazla  
Ben kendime bilgisayar toplayacağım ve bilgisayar donanımları hakkında da çok bilgim yok(hangi ürün hangisiyle uyumludur, nereye takılır vb.) Bende bunun için Vatan Bilgisayara belli bir bütçe ile gitsem, orada parçaları toplayıp, montaj yaparlar mı, bu konuda yardımcı olurlar mı? Şimdi bunu gidip oraya sor diyen dostlarım olacaktır, dostlarım ben küçük bir ilçede yaşadığım için burada Vatan Bilgisayar yok, onun için 150km İl'e gitmem gerek. O yüzden sizlere sormak istedim. Saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki yardımcı olacaklardır. Bilgisayar kısmı vardır ileriye gittiğinizde ordaki görevliler bütçenize göre bir sistem toplayıp kurulumunu yapacaklardır. Fakat ben bütçenize göre bi sistem toplama konusu açmanızı tavsiye ederim :)

Evet montajı yapıyor. Ayrıca sormak için o kadar mesafeyi yürümek yerine arıyabilirsin. Ne Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapmanı ne montaj yaptırmanı ne de oradaki kişilerden yardım almanı önermiyorum. Fiyatları uçuk, yaptıkları montaj rezalet. İnternette yaptıkları montaj hakkında videolar var, bilgisayar çalışır evet ama ne hava akışı var ne bir şey, maksat yapılsın diye yapıyorlar. Tabi her şube aynı deil elbette. Ayrıca orada çalışan kişilere sorduğun zaman büyük ihtimalle ellerindeki ürünleri satmak için sana eski nesil sistem toplatacaklar.

Burada konu açıp sorman daha iyi, yardımcı oluruz.

Bütün sistemi parçaları oradan aldıysanız, montajı yapacaklardır.

Merhaba;
Media Markt,Vatan Bilgisayar,Bimeks,Teknosa mağazalarında çalışmış biri olarak söylüyorum.Parçaların çoğunluğunu ordan aldıysanız montaj yapcaklardır.

Evet montajı yapıyor. Ayrıca sormak için o kadar mesafeyi yürümek yerine arıyabilirsin. Ne Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapmanı ne montaj yaptırmanı ne de oradaki kişilerden yardım almanı önermiyorum. Fiyatları uçuk, yaptıkları montaj rezalet. İnternette yaptıkları montaj hakkında videolar var, bilgisayar çalışır evet ama ne hava akışı var ne bir şey, maksat yapılsın diye yapıyorlar. Tabi her şube aynı deil elbette. Ayrıca orada çalışan kişilere sorduğun zaman büyük ihtimalle ellerindeki ürünleri satmak için sana eski nesil sistem toplatacaklar.

Burada konu açıp sorman daha iyi, yardımcı oluruz.
Dostum ben buraya bir konu açsam, sıfırdan bir bilgisayar için parçaları önerir misiniz? Birde ben o parçaların montajının nasıl yapılacağını öğretebilir miyim ev ortamında?

Dostum ben buraya bir konu açsam, sıfırdan bir bilgisayar için parçaları önerir misiniz? Birde ben o parçaların montajının nasıl yapılacağını öğretebilir miyim ev ortamında?
dostum sen dert etme burada bütçene göre en performanslı bir sistem toplanır. Ve görüntülü arama yaparak veya video izleyerek yapabilirsin zor değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı