Vatan Bilgisayar Değişim Süreci

Mustafa..1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'a değişim için ürün bıraktım. Bırakılan ürünün değişimi onaylanmaz ise ürünü gidip mağazadan mı alacağım yoksa eve kargo ile yolluyorlar mı? Müşteri hizmetlerini aradım sormak için,yaklaşık 12-13 dakika bekledim temsilciye bağlanmayınca kapattım telefonu. Sizlere sormak istedim, bilgisi olan var mı?

Vatan Bilgisayar'da değişim iade garanti işleri olabildiğince uzun sürüyor. Ya bendeki şansızlıktan dolayı öyleydi. Bir seferinde TV için 22 gün beklemiştim. Bir seferinde ise SSD için bekledim.

Mağazaya gelir, TV falansa eğer mağaza aracı eve bırakır.
Üretici firmaya yoluyorlarmış bu yüzden uzun sürüyor.
Vatan Bilgisayar'da değişim iade garanti işleri olabildiğince uzun sürüyor. Ya bendeki şansızlıktan dolayı öyleydi. Bir seferinde TV için 22 gün beklemiştim. Bir seferinde ise SSD için bekledim.

Aynen üretici firmaya bağlı bir olay. Vatan sadece gönderimini yapar, kalanı teknik servise kalmış bir olay. Gerçi ben bozuk RAM geldiği zaman, eğer aynı RAM elimde varsa kapalı kutu RAM'i açıp sağlam olanı müşteriye veriyorum, bozuk rami de sıfır RAM kutusuna koyup bozuğa çıkıyorum. Bu sayede müşteri beklemiyor. Ama herkes yapmıyor veya ellerinde RAM olmadığı için yapamıyor.

Aynen üretici firmaya bağlı bir olay. Vatan sadece gönderimini yapar, kalanı teknik servise kalmış bir olay. Gerçi ben bozuk RAM geldiği zaman, eğer aynı RAM elimde varsa kapalı kutu RAM'i açıp sağlam olanı müşteriye veriyorum, bozuk rami de sıfır RAM kutusuna koyup bozuğa çıkıyorum. Bu sayede müşteri beklemiyor. Ama herkes yapmıyor veya ellerinde RAM olmadığı için yapamıyor.
Bakalım bekliycez artık. :)
Ryzen uyumlu RAM derken? Ben Vatan personeliyim öyle bir RAM görmedim henüz.

Bu ramden.

Dosya Ekleri

• sahibinden.com_20190716_122341_1750269830.jpg
    sahibinden.com_20190716_122341_1750269830.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 73
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı