Vatan Bilgisayar Garanti İadesi

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Merhaba, Garantiye verdiğim monitörümden 40 gündür ses soluk yok. Dün Vatan Bilgisayarı aradım ve durumu belirttim. Bana günü geçtiği için 0 yenisini vereceklerini söylediler. (Normalde azami 20 iş günü içerisinde verilmesi gerekiyor.)

Kabul ettim ve bana daha sonra iade ister misiniz dediler, kabul ettim. Bu neyin iadesi yani para iadesi mi? Para iadesiyse işime gelir, monitörümü değiştirmek istiyordum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın arayıp sorun. Eksik bir diyalog olmuş. Tam olarak neyin iadesi olduğunu düşünüyor insan. Ürünü geri iade de edebilirler. Siz para iadesi alın, başka bir yerden başka bir model satın alabilirsiniz.

Para iadesi ama fatura tutarı kadar. Fiyatlar habire artıyorken, ben olsam değişim isterim ama başka monitör. Üzerine para koyar alırsın, eğer mümkünse.

Merhaba, Garantiye verdiğim monitörümden 40 gündür ses soluk yok. Dün Vatan Bilgisayarı aradım ve durumu belirttim. Bana günü geçtiği için 0 yenisini vereceklerini söylediler. (Normalde azami 20 iş günü içerisinde verilmesi gerekiyor.)

Kabul ettim ve bana daha sonra iade ister misiniz dediler, kabul ettim. Bu neyin iadesi yani para iadesi mi? Para iadesiyse işime gelir, monitörümü değiştirmek istiyordum zaten.
Seninle aynı durumdayız şu an. Bende 25 gün kadar önce monitör verdim. Benim de 20 gün olacak, hala ses yok zaten ben garanti firmasını aradım bana yurt dışından onay bekliyoruz dediler, komik geldi açıkçası. Vatan bilgisayara rapor yollayacaklarını söylediler. Raporda ise müşteri isterse yenisini alabilir, isterse de para iadesi alabilir dediler. Ben para iadesi alacağım.

Para iadesi verirlerse, düşünmeden para iadesi alacağım. 500 Liraya aldım monitörü sonradan farkettim. Ekranı aşağı yukarı doğru kaldırıp indiremiyorum. Çözünürlüğü düşük.

Teşekkürler, yarın tekrar arayıp detaylı bir şekilde soracağım. Buraya diyaloğu tekrardan aktarırım.
Seninle aynı durumdayız şu an. Bende 25 gün kadar önce monitör verdim. Benim de 20 gün olacak, hala ses yok zaten ben garanti firmasını aradım bana yurt dışından onay bekliyoruz dediler, komik geldi açıkçası. Vatan bilgisayara rapor yollayacaklarını söylediler. Raporda ise müşteri isterse yenisini alabilir, isterse de para iadesi alabilir dediler. Ben para iadesi alacağım.
Haklısındır hocam. Pek ilgilenmiyorlar iade ile 50 gün olacak hala yok. Arayıp haber bile vermiyorlar. Aradığımdada eksik eksik bilgiler veriyorlar. İnsan şüphe duyuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı