Vatan Bilgisayar hafta sonu indirimleri

crossmatch

Hectopat
İlk başladıklarında bu indirim furyasına bende faydalanmıştım %25-30lardan. Lakin şuan hafta sonu indirimler bana pek inandırıcı gelmiyor. Alışveriş yapan arkadaşlar yorum yapabilirlerse çok iyi olur. Şuan bu indirimlerden karşılık gören var mı?

Telefon veya OEM parça alırken sağlam bir araştırma yapıyorum. Lakin Vatan'ın indirimli fiyatları bile bazen diğer mağazalardan yüksek oluyor. Şahsi görüşüm, fiyatların hafta sonunda %25 indirimle birlikte piyasa fiyatlarına düşüyor. Hafta içi oradan alış veriş yapmak akıl kărı değil.

Aynen hafta sonu alış veriş yapılacak en uygun teknoloji mağazası "Vatannnn, tatatatan"dır. :)

Gerek personel "ilgisi" gerekse personel "bilgisi" beni Vatan'a çekiyor bir şey alacağım zaman.

Ben kontrol ediyorum. Arttırıp indirim uygulamaya rastlamadım. Personellerin pek de bilgili olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı