vatan bilgisayar kargo süresi

Arkadaşlar vatan bilgisayardan ürün sipariş ettim kaç güne kadar gelir?
Bende yeni sipariş ettim fakat sipariş ettiğime de biraz pişmanım.
Çünkü çok çok fazla şikayet var Vatan bilgisayar web sitesi hakkında, sipariş süresi hakkında. İnşallah şansınız yaver gider de elinize çabucak ve kusursuz biçimde ulaşır.

İmzamdaki parçaları sipariş ettim. 4 günün sonunda ekran kartı hariç tüm parçalar elimdeydi, 7. gün ekran kartı da geldi.

Ben 3 defa sipariş geçtim. Üçünde de 5-6 günde geldi. Artık şansınız. Umarım sizin kargo birden fazla yere uğramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

@Gamzeee19 şuana kadar olan alışverişlerimde teşhir ürün ile karşılaşmadım ancak teşhir bir ürün tarafınıza gelir ise iade edebilirsiniz.

Merhaba.

@Gamzeee19 şuana kadar olan alışverişlerimde teşhir ürün ile karşılaşmadım ancak teşhir bir ürün tarafınıza gelir ise iade edebilirsiniz.
Teşekkür ederim peki kaç günde elimde olur aksi takdirde paramı iade alabilir miyim bir de kargo süresini şehirler etkiliyor mu yani sonuçta istanbulda olduğum için antalya yada örneğin trabzona göre daha kısa sürede gelir sanırım dilerim cumaya kadar elimde olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı