Vatan Bilgisayar kasa değişimi ile ilgilenir mi?

Eğer eski PC'deki parçalar vatandan alınmadıysa yapmıyorlar, hiçbir toplama PC satan yer yapmıyor. İtopya Sinerji qp tebilion vb hepsinin de sorduğu ilk şey parçaları bizden mi satın aldınız. Adam neden senin eski bilgisayarının donanımlarını aktarıp riske girsinki. Kendilerinden alma şartı arıyorlar, fatura kontrolü yapıyorlar kendileri sistemden de, yani sizden almıştım diye yalanı da yemezler. Kadıköyde yazıcıoğlundaki PC mağazaları yapar ama kaça yapar bilemem.

Parçaların çoğu vatandan alındı sadece sonrasında işlemci değişti işlemci vatandan alınmadı yapmayı kabul ederlerse teslim edeceğim fakat riske girmeye gerek yok derseniz kendim yapmayı deneyeceğim daha önce hiç parçaları toplamadım ama uğraşırsam yapabilirim diye düşünüyorum. Parçalar da yıllar önce alındı yeni şeyler değil.

Parçaların çoğu vatandan alındı sadece sonrasında işlemci değişti işlemci vatandan alınmadı yapmayı kabul ederlerse teslim edeceğim fakat riske girmeye gerek yok derseniz kendim yapmayı deneyeceğim daha önce hiç parçaları toplamadım ama uğraşırsam yapabilirim diye düşünüyorum. Parçalar da yıllar önce alındı yeni şeyler değil.

Bu durumda sormak gerekir, mağazadakilerin insiyatifine kalmış, bir kısmı vatandan alındıysa yapabilirler. Boş saatlerde gitmekte fayda var hafta içi sabah gibi.

Hocam vatan da calismak icin var midir bir kriter?
Vatan bölüm bölüm ayrılıyor. Kea, OEM, telefon, TV ve notebook, bir de müşteri hizmetleri elemanı. Her bölümde alanın hakkında bilgin olması lazim. OEM'de bilgin çok önemliydi en azından bizim mağazada. Müşteri hizmetlerinde geçmişte bı teknik serviste çalışmış olman büyük bı artı. Fazla bir kriter yok bunun dışında, satışın güçlü olması ve biraz bilgi.

Vatan bölüm bölüm ayrılıyor. Kea, OEM, telefon, TV ve notebook, bir de müşteri hizmetleri elemanı. Her bölümde alanın hakkında bilgin olması lazim. OEM'de bilgin çok önemliydi en azından bizim mağazada. Müşteri hizmetlerinde geçmişte bı teknik serviste çalışmış olman büyük bı artı. Fazla bir kriter yok bunun dışında, satışın güçlü olması ve biraz bilgi.
Bilgi var da telefon ve tv de ama satışım hakkında bir bilgim yok daha önce teknoloji magazasinda calismadim teşekkürler

Hocam orada çalısmak için kriterler var mi?

Hocam orada calismak icin belli bir kriter var mi?
Kriter yok. Lise mezunu ve hiç deneyimi olmayan birisini bile alabilirler. Çalışmanı tavsiye etmem. Aldığın maaş az, satış baskısı çok olur. Ayrıca gelecek açısından sana fayda sağlamaz. Fabrika bile daha iyidir. Kısacası 10 yıl çalışıp bir b*k olamayan bir sürü insan tanıyorum. Geleceğinizi böyle küçük yerlere harcamayın. Gidin Bim, A101 gibi yerlerde çalışın, daha kolay yükselirsiniz.

Kriter yok. Lise mezunu ve hiç deneyimi olmayan birisini bile alabilirler. Çalışmanı tavsiye etmem. Aldığın maaş az, satış baskısı çok olur. Ayrıca gelecek açısından sana fayda sağlamaz. Fabrika bile daha iyidir. Kısacası 10 yıl çalışıp bir b*k olamayan bir sürü insan tanıyorum. Geleceğinizi böyle küçük yerlere harcamayın. Gidin Bim, A101 gibi yerlerde çalışın, daha kolay yükselirsiniz.
Yok hocam emin ol markette calismak daha kötü ki ben öğrenciyim temelli olarak degil de bir süreligine düşünüyorum ama mobbingden dolayi tedirgin oluyorum saolasın

Yeni konular

Geri
Yukarı