Vatan Bilgisayar kur fiyatlarını ne zaman güncelliyor?

Penaldo

Hectopat
Merhaba, pazar günü bilgisayar toplayacağım ama dolar kuru sürekli artıyor çok az da olsa düşüyor. Vatan Bilgisayar bu dolar kurunu fiyatlara ne zaman işliyor? Örneğin her hafta başı dolar kaçsa onun üzerinden mi fiyat belirleniyor yoksa böyle bir şey yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurda oynama gördükleri anda affetmezler. İş dolar artıp, fiyata yansıtmak olunca pek gecikmiyorlar. Ama kur düşünce fiyatları indirmekte gecikiyorlar nedense :) Günlük olarak kur değişimini fiyatlara yansıtırlar. Neredeyse her gün güncellenir.

Benim gözlemlerim kur arttıkça fiyatlar artıyor ama düşünce düşürülmüyor. Öyle kramp bir durum yani.
Kurda oynama gördükleri anda affetmezler. İş dolar artıp, fiyata yansıtmak olunca pek gecikmiyorlar. Ama kur düşünce fiyatları indirmekte gecikiyorlar nedense :) Günlük olarak kur değişimini fiyatlara yansıtırlar. Neredeyse her gün güncellenir.
Peki İtopya nasıldır kur konusunda ? İtopya'dan alsam daha mı mantıklı olur ?

Peki İtopya nasıldır kur konusunda ? İtopya'dan alsam daha mı mantıklı olur ?
İtopya en uzak durulması gereken firma bana göre. Başlarda fiyatları uygun olan bir firmaydı fakat kendilerini Vatan ile bir tutmaya başladılar. Şimdiki fiyatları Vatan'dan bile fazla. Tek mağazaya sahip olan bir firmaya göre ortaya koydukları şekil, boylarını aşıyor :) Hiç önermiyorum...

Webdenal'ı tavsiye ederim. Fiyatları iyidir. Sonrasında QP Bilişim, İnce Hesap ve Teknobiyotik tavsiye edebilrim. Ürününe göre hepsi en iyi fiyatı bulabileceğin güvenilir, deneyimlediğim siteler...

Stok biterken yeni stok sipariş ettiklerinde güncelliyorlar. Ellerinde mal yokken ve 7.70 iken alınan malı 7.40'a düştüğünde fiyatını indirmelerini bekleyenler ekonominin E'sinden anlamıyordur.

Webdenal'ı tavsiye ederim. Fiyatları iyidir. Sonrasında QP Bilişim, İnce Hesap ve Teknobiyotik tavsiye edebilrim. Ürününe göre hepsi en iyi fiyatı bulabileceğin güvenilir, deneyimlediğim siteler...
İncehesap'dan alsam bozulma,arızalı üründe değişim yapıyorlar mı ? Ve İncehesap ürünleri kendi mi satıyor yoksa n11 gibi farklı siteler mi var ?

Geri
Yukarı