Vatan bilgisayar mı Teknosa mı?

kemal3636

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Arkadaşlar ben yakında Lumia 1320 alacagım 2 magazadada fiyatlar aynı sizce hangisinden alayım? Vatan bilgisayardan çogu kişi şikayetçi ama Teknosadanda önceden hiç alışveriş yapmadıgım için bilmiyorum orasını sizce neresi?

Merhabalar öncelikle. Arkadaşlar ben yakında Lumia 1320 alacagım 2 magazadada fiyatlar aynı sizce hangisinden alayım? Vatan bilgisayardan çogu kişi şikayetçi ama Teknosadanda önceden hiç alışveriş yapmadıgım için bilmiyorum orasını sizce neresi?
Orası sizce neresi derken ? orası nasıl anlamındamı :)

Kuzenim teknosa'dan telefon aldı, kullandı, telefon eskidi bozuldu yerine hediye çeki verdiler. Telefonun yanında harici disk hediye vermişlerdi, o da bozuldu, geri verdik, onun yerine de çek verdiler. İki çeki birleştirip yeni bir telefon aldı.

Kullanıcı hatası yoksa eğer, müşteriyi yarı yolda bırakmıyorlar. Yani biz böyle gördük.

Kuzenim teknosa'dan telefon aldı, kullandı, telefon eskidi bozuldu yerine hediye çeki verdiler. Telefonun yanında harici disk hediye vermişlerdi, o da bozuldu, geri verdik, onun yerine de çek verdiler. İki çeki birleştirip yeni bir telefon aldı.

Kullanıcı hatası yoksa eğer, müşteriyi yarı yolda bırakmıyorlar. Yani biz böyle gördük.

Arkadaşların bilgisi olsun diye söylemek isterim aynısını Vatan Bilgisayar'da yapıyor. Dediğiniz gibi satın alınan ürün eğer ki bozuk veya hatalı ürün ise satın alınan fiyatı hediye çekine dönüştürüp isterseniz o parayla başka bir şey satın alabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı