Vatan Bilgisayar OEM hazır sistem tavsiyesi

Bütçe
15000 20000

MRTKLC

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Aşağıda belirtmiş olduğum hazır sistem hakkında yorumunuzu merak ediyorum. Acaba piyasaya göre pahalı mı? Ya da yine Vatan Bilgisayar'dan önerebileceğiniz sistem var mı?

Merhaba arkadaşlar.

Aşağıda belirtmiş olduğum hazır sistem hakkında yorumunuzu merak ediyorum. Acaba piyasaya göre pahalı mı? Ya da yine Vatan Bilgisayar'dan önerebileceğiniz sistem var mı?

Vatan'dan alma çok pahalı attığın sistem normale göre.

Vatan'dan alma çok pahalı attığın sistem normale göre.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bir yakınıma oyun bilgisayarı lazım. Mağazadan almak istiyorlar o yüzden vatanı tercih ediyorlar. Vatan harici mağazadan gidip alabilecek bildiğiniz yer var mı. İstanbul içinde.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bir yakınıma oyun bilgisayarı lazım. Mağazadan almak istiyorlar o yüzden vatanı tercih ediyorlar. Vatan harici mağazadan gidip alabilecek bildiğiniz yer var mı. İstanbul içinde.
Ben de mağazadan muhattap bularak almak istiyorum ama,yaşadığım şehir de vatan ve teknosa var, doğru dürüst satış yapan tabiki vatan ama piyasa göre bir ürünü 3-5 katı fazla fiyata satıyor!Ayrıca İstediğiniz ürün bulunduğunuz yerde olmayabilir! Tek iyi yanı vatan sitesinden sipariş verebilir,sorun çıkarsa yaşadığınız yerdeki vatan şubesine başvuru yapabiliyorsunuz..
Örnek

Yeni konular

Geri
Yukarı