Vatan Bilgisayar PC Parçalarında Yılbaşı İndirimi

Shen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar an itibari ile Yılbaşı yaklaşmış bulunmakta ve Vatan Bilgisayar'da çok güzel indirimler başlamış örneğin;

Sapphire RX480 Nitro 8GB 1.038 TL
MSI RX480 8GB 1.085 TL
MSI RX470 4GB 838 TL
İntel İ5 6500 796TL

Kaçırmayın derim. Hayırlı akşamlar herkese :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar an itibari ile Yılbaşı yaklaşmış bulunmakta ve Vatan Bilgisayar'da çok güzel indirimler başlamış örneğin;

Sapphire RX480 Nitro 8GB 1.038 TL
MSI RX480 8GB 1.085 TL
MSI RX470 4GB 838 TL
İntel İ5 6500 796TL

Kaçırmayın derim. Hayırlı akşamlar herkese :)
RX480'i dolar 3.09 iken 1060 TL'ye almıştım. Güzel indirim ancak Vatan gibi dandik yerleri tavsiye etmiyorum.

Vatan gibi dandik yer? Belki pahalı satıyo olabilirler fakat dandik değiller.
Anakartınızın kutusunun bantlarının olmadığını ve ekran kartıyla anakartın kutusundan sticker çıkmadığı zaman 2. el ürünü size kakaladıklarını anladığınız zaman ne yaparsınız bilemem.

Vatan gibi dandik yer? Belki pahalı satıyo olabilirler fakat dandik değiller.
adamı savunmak gibi olmasın daha oncede alışverışım olmadı ama o kadar cok vatan kurbanı varki haberlere çıktı bazıları gidip onunde tv kıran youtube de videoları var baya sorun çıkartıyolar toplamada iyi degillermiş topladıkları kablo duzenlerının fotolarını atanlar var arkadasın dedigi gibi 2.el durumuda oldugunu duyuyuyoruz baya vatanı arastırdım toplama yapacagım ıcın ordan bılıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
su videoda kuralları bilmiyorum ama buda ornek olsun eğer kurallara aykırıysa yorumumu siliniz teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı