Vatan Bilgisayar servis işlem süresi

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar forumda gezerken birçok insan Vatan Computer'ın garantısını beğenmemiş. Bana karalama gibi geldi ve sırf o yorumlar yüzünden güç kaynağımı garantiye göndermedim yazın çok uzun süre beklerim diye fakat 3 günde tamir oldu ve aldığım yere ulaştı. Eğer bozulan bir şeyiniz varsa verin direkt, fazla bekletmeden tamir ediyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olay markadan markaya, yoğunluktan yoğunluğa değişir. Daha önce 30 40 gündür servis süresi bekledim diyen de var. 1 haftada hallettim diyen de var. Yani senin işin kolay hallolduğu için diğer kişilerin de işi hemen olacak diye bir şey yok.

Ayrıca karalama değil, bu söylemleri doğru buluyorum. Şikayet geri dönüşü çok olan bir yer Vatan Bilgisayar.

Şahsen Trabzon'daki Vatan çok iyi. Bozuk bir ürünü verdiğimde adamlar yok oraya yollayalım bekleyin felan demiyor. Hemen yenisini veriyorlar. Yani en son aldığım modemi geri götürdüğümde kasa kağdı bile istememişlerdi. Sanırım tanıyorlar beni artık. :D

Bu olay markadan markaya, yoğunluktan yoğunluğa değişir. Daha önce 30 40 gündür servis süresi bekledim diyen de var. 1 haftada hallettim diyen de var. Yani senin işin kolay hallolduğu için diğer kişilerin de işi hemen olacak diye bir şey yok.

Ayrıca karalama değil, bu söylemleri doğru buluyorum. Şikayet geri dönüşü çok olan bir yer Vatan Bilgisayar.
Normalde 22 gün değil mi arıza bulma ve tamir etme süresi? Yani 22 gün için de tamir edilemiyorsa yenisini verme gibi bir zorunluluk vardı sanki bir ara.

Son düzenleyen: Moderatör:
150 liraya aldığım güç kaynağını verdim, 20 gün sonra aradılar anakartı yanmış diye 100 lira istediler. Bende güç kaynağı size hediyem olsun dedim Markası inform

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı