Vatan Bilgisayar sipariş iptali ücretinin karta geçme süresi nedir?

MKA27

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar 28 Kasım tarihinde 6000 Türk lirası değerinde cep telefonu alışverişim oldu ve daha sonra 10 saat sonra kadar iptalini aynı günde mecburen sağlamak zorunda kaldım ve sipariş iptal tuşuna bastım. Bu arada ürünün faturası kesilmemiş ve kargoya verilmemişti. Daha sonra siparişlerimden baktığımda siparişiniz iptal edilecek diye bir yazı vardı. Ve yazının altında ortalama 5 iş günü içerisinde iadeniz yapılacaktır. Diye bir not vardı. Ertesi gün 29 Kasım akşamında baktığımda siparişiniz iptal edildi diye bir yazı vardı ve yazının altındaki ortalama 5 iş günü içerisinde iadeniz yapılacaktır ibaresi kalkmıştı. Dijital Yapı Kredi kartımdan hareketlere baktığım zaman 6000 TL ödeme yaptığım ücret hala duruyor ve 6000 TL borcum hala mevcut. Sitede sipariş iptal edildi diyor ama hala ücret duruyor ve bu arada para çekilmiş yani bekleyen provizyonda filan değil parayı almışlar. Şimdi sorum şu arkadaşlar sipariş iptali yapıldıysa kartımda'da borç hala duruyor. Kaç güne kadar paramı karta geri yatırırlar bu ne kadar sürer faturam aştığım için müşteri hizmetlerini aramıyorum maile cevap veren yok. Ve bu bana bir sıkıntı yaratıyor uyayamıyorum bilen arkadaşlar ya da daha önce Vatan Bilgisayar ile iptal yapanlar ücretleri kartlarına ne kadar sürede yansıdı ve bir sıkıntı yaşadılar mı sorularımı cevaplarsanız bir nebze içim rahatlamış olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu arada arkadaşlar ben sanal kart ile ödedim ücreti iade sanal kartada olur değilmi bir sıkıntı olmaz zaten sanal kart asıl orijinal kartıma bağlı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı