Vatan Bilgisayar soğutucu montajı yapar mı?

Samsung'tan dolayı Vatan'ı mı sorumlu tutmuşum? Ben birebir Samsung ile yüz yüze konuştum sen ne anlatıyosun dostum? Fabrika çıkışlı malzemeler olduğu için bizim firmamıza ait böyle bir sorun olamaz dedi. Yani Vatan Bilgisayar'da çalışan bir eleman bu SSD'yi satın alıp ucunu kırmış. Aklı sıra kırık SSD'yi geri koymaya çalışmış :)

Samsung'tan dolayı Vatan'ı mı sorumlu tutmuşum? Ben birebir Samsung ile yüz yüze konuştum sen ne anlatıyosun dostum? Fabrika çıkışlı malzemeler olduğu için bizim firmamıza ait böyle bir sorun olamaz dedi. Yani Vatan Bilgisayar'da çalışan bir eleman bu SSD'yi satın alıp ucunu kırmış. Aklı sıra kırık SSD'yi geri koymaya çalışmış :)
Öyle bir konuşma geçti ise Samsung ile aranızda bu tamamen o dediğiniz olayı yapan elemandan ötürü kaynaklanan bir durum. Her firmada kötü, işini iyi yapmayan elemanlar çalışabiliyor maalesef. Ama düzenbaz bir eleman size denk geldi diye koskoca firmayı suçlamak ne kadar doğru peki? Böyle bir şey yapacağını nerden bilsin firma adamın?

Koskoca firma diyorsan doğru düzgün elemanlar çalıştıracaksın. Ben hayatım boyunca böyle koskoca firmalarda yapılan düzenbazlığı çok gördüm. Yani büyük firma ismi var diye her şeye güvenme.
Adamlar aldığı elemanın içini okuyamıyor. Düzgün olup olmadığını bilemezsin. Başına böyle bir olay geldi diye her yerde firmayı kötüleme lütfen. Bu kadar tilt olmana gerek yok hukuki işlemleri başlattıysan gereken yapılır ama bunun suçlusu genel firma değil bunu yapan mağazadaki eleman sende iyi biliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı