Vatan bilgisayar stok durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün vatan'a HD7850 SAPPHIRE'ın stok durumunu ve bilgisayar toplamak icin parcalari alirsam tek bir kolide tek seferde kargolayabilirler mi diye sordum(arkadaşa topluyoruz ordan alacağız) ve kısa süre içinde şöyl bir cevap aldım ama bu cevaba hiç bir anlam veremedim:
"Ürünün stok durumu bakımından gönderimi sağlandığından dolayı bunun için net bir şey söylenememektedir."
Bir de siz yorumlar mısınız bu egzantirik cevabı? ^^

Vatan'da işler belli olmuyor. Kargo ile ilgili sıkıntılar oluyor. Bilgisayarı Vatan'dan almıştık. Teşhir çıktı. Türkiye'de tek bir şubesinde varmış. Oradan hemen getirtiriz dediler. 1 hafta bekledik gelen geçen yok. Sürekli arayıp sorduk. Kargo Ankara'ya geldi sonunda. Bu seferde ana merkezden eve göndermeleri 1-2 gün sürdü. Açıklamadan anladığım kadarıyla şubeler arası yolluyorlar ürünleri. Talebe göre şubeler arasından ürünler yer değiştiriyor.

Biraz kafa yorunca çaktım.... Bu cevabı almamin sebebi birazda benim. Demişler ki ürün stokta varsa yolladığımız için net bir şey söyleyemiyoruz demişler ama sitede stokta gözüken ürünleri alacagımız için gerçi onunda durumu belli olmuyor dedigin gibi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı