Vatan Bilgisayar stok takibi nasıl yapılır?

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Vatan Bilgisayar'dan bir tane PlayStation 5 dijital versiyon satın almak istiyorum.
Fakat stok takip işini nasıl yapabilirim? Hiçbir fikrim yok. Malum PlayStation 5 stoğa geldiği gibi bitiyor, bunu yakalamam da çok zor.
Stok geldiği gibi bir bildirim alabileceğim bir uygulama vs var mı acaba? Bu konularda tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde Vatan da çalışan tanıdığı arkadaşı vs. olanlar stoktan haberdar oluyor onun dışında Vatan Bilgisayarın sitesinden güncel stok durumunu takip etmek gibi bir şansınız yok malesef eğer evinize yakınsa her gün ekmek almaya gider gibi gidip bakacaksınız ya da bir çalışana telefon numaranızı bırakıp stok geldiğinde ürünü anında alacağınızı söyleyip tatlı bir dille ricada bulunursanız sizi kırmayacağına eminim en kötü ihtimalle devreye rüşvet vermek giriyor o işlere de girmeyin bence.

'Stoğa gelince hatırlat' tarzı bir buton olabilir. Dijital versiyonu ile normali arasında ne fark var?
Aralarında bin liradan fazla bir para oynuyor hocam diskli versiyonu pek umursamıyorum.
Genelde Vatan da çalışan tanıdığı arkadaşı vs. olanlar stoktan haberdar oluyor onun dışında Vatan Bilgisayarın sitesinden güncel stok durumunu takip etmek gibi bir şansınız yok malesef eğer evinize yakınsa her gün ekmek almaya gider gibi gidip bakacaksınız ya da bir çalışana telefon numaranızı bırakıp stok geldiğinde ürünü anında alacağınızı söyleyip tatlı bir dille ricada bulunursanız sizi kırmayacağına eminim en kötü ihtimalle devreye rüşvet vermek giriyor o işlere de girmeyin bence.
Anladım teşekkürler bilgilendirme için.

Geri
Yukarı