Vatan Bilgisayar ürün 5 gündür servis yolunda

Drakemon55

Femtopat
Daha fazla  
Geçen hafta çarşamba günü RTX 2060 ekran kartını ısınma sorunu nedeniyle servise yolladim. Tahmini ne zaman ulaşır ya da ulasip da oraya mi yazmiyorlar? Bilgisi olan arkadaşlar bir el atsın. Şu anda servis yolunda yazıyor.

İlk önce Vatan sorunu tespit etmek için belli bir süre sistemi bekletir. Hatayı bulduktan sonra servise yollar. Keşke var ise direkt ASUS'a götürseydiniz.

Şöyle bir insiyatifiniz var ürünü direkt siz markanın kendi servisine götürebilirsiniz sürecin hızlanması için. Asus ise Asus yetkili servisine kendiniz bırakabilirsiniz. Niye diyeceksiniz zamanında GTX760 Asus almıştım Vatan 'dan ve bozuk çıkmıştı , 14 güne kadar servise gönderiliyor diye oyalabiliyorlar hızlandırmak için ürünü kendim götürmüştüm servise. Vatan 'ın satış sonrası hizmeti kötü pek çok firma gibi.

Şöyle bir insiyatifiniz var ürünü direkt siz markanın kendi servisine götürebilirsiniz sürecin hızlanması için. ASUS ise ASUS yetkili servisine kendiniz bırakabilirsiniz. Niye diyeceksiniz zamanında GTX760 ASUS almıştım Vatan'dan ve bozuk çıkmıştı, 14 güne kadar servise gönderiliyor diye oyalabiliyorlar hızlandırmak için ürünü kendim götürmüştüm servise. Vatan'ın satış sonrası hizmeti kötü pek çok firma gibi.

Yolladım çarşamba günü pazartesi günü ulaştı. ASUS sağ olsun dün başladı tamir bugün hallettiler. Son test yapılıyor. Paketleyip yollacaklar oda tahminimce 1-2 gün sürer.

Geri
Yukarı