Vatan Bilgisayar Ürün Ne Zamana Gelir?

ahmet gür

Centipat
Merhabalar öncelikle arkadaşlar vatandan 2 parça ürün aldım ve aldığım ürünlerin parasını ödedim ama adetleri yazmıyor ve bana mail vs atmadilar Bursa'da yaşıyorum ürün adedi yazmıyor. Bu bana sıkıntı çıkarırımı 2 gün önce sipariş ettim ne zaman elimde olur bunuda merak ediyorum daha önce hiç vatandan bir şey sipariş etmedim bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Sorunum resimde gördüğünüz gibidir.

Screenshot_20200330-124109.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende dün bin lira ucuz alacağım diye Vatan'dan sipariş verecektim KDV indirimi var diye mağazalarda kapalı durumda tek çare sipariş verecektim ama son anda vazgeçtim zor günler geçiyoruz hiçbir şeyin garantisi yok mesafeli satışlarda ucuz alacağım diye %50 risk aliyorsun kargon 1 hafta belki 1 ay sonra gelecek belki de anakart arızalı çıkacak uğraş dur her yerde kapalı en sonunda dedimki beklerim mağazalar açılsın giderim elden bakarak görerek 500-1000 TL fazlasını veririm alırım kafam rahat olur.

Benim cuma günü sipariş verdiğim ürün hala gelmedi. İleri bir tarihe ertelenmiş teslimat. Ne zaman gelir Allah bilir, ulaşmak da imkansıza yakın. Beklemekten başka çare yok, keşke sipariş vermeseydim diyorum ama iş işten geçti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı