Vatan Bilgisayar ve Media Markt neden gereksiz pahalı?

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Aslında bu biraz benim yaşadığım bir sıkıntı (tam sıkıntı değil) üzerine yazdığım bir makale.

Vatan ve MediaMarkt gibi sitelerden alışveriş yapmayın! Çünkü: Ürünler gereksiz pahalı.

Böyle bir sistem buldum kendim için İtopya'dan.

Dedem de bugün Vatan'a uğramış bana bilgisayar bakmak için.

8 GB RAM, i5 (model hatırlamıyorum)1650, 512 GB SSD'li bilgisayar ile bu laptopu aynı fiyata satıyorlar.

neden gereksiz pahalılar?

Verilen kira ücretleri ve eleman maaşları nedeniyle mağazalardan elektronik alışveriş önermiyorum. %10 kadar bir fark olabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mağazaya sadece ürüne bakmak için gidiyorum. Herşey pahalı zaten neden daha da fazla veriyim ki. Para sıkıntısı olmayan adam baksın beğenirse direk alsın.

Daha dün gittim RTX 3050Tİ olan Lenovo laptop 18K daha ilginç olan ise GTX 1650 olup daha pahalıya satılan var. Fiyatları neye göre belirliyorlar anlamadım 3050 olup 3050ti olan laptoptan daha pahalıya satılan modeller de var.

Mağazacılık apayrı bir dünya. Vatan Bilgisayar özelinde şunu söyleyeyim, ürünler indirime girdiğinde piyasada bulunabilecek fiyatlara düşüyor ancak. Mağazadan teslim alma takıntınız varsa, alacağınız ürünün kargo gönderiminde riskler varsa (örneğin TV, monitör gibi ürünler) ya da satış sonrası hizmetlerde karşınızda canlı kanlı birini görmek istiyorsanız indirim kovalayarak tercih edilebilir.

Daha dün gittim RTX 3050Tİ olan Lenovo laptop 18K daha ilginç olan ise GTX 1650 olup daha pahalıya satılan var. Fiyatları neye göre belirliyorlar anlamadım 3050 olup 3050ti olan laptoptan daha pahalıya satılan modeller de var.
Hocam aynı bilgisayarları görmüşüz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı