Vatan Bilgisayar ve MSI anakart garantisi

EgeN7

Megapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müh.
Merhaba, 1 sene önce Vatan Bilgisayar'dan bir anakart aldım, B450 yonga setli. Ancak 3 gün önce bilgisayar açılmadı. 3 gündür çeşitli testler sonucunda sorunun anakartta olduğunu kesin olarak anlamış oldum. Vatan'a gidip sadece anakartın orijinal kutusunun içine anakartı, faturayı ve garantiyi koyup versem alıp direk teknik servise gönderirler mi?

Ek olarak, anakartta bir zarar olmamasına rağmen klasik servisçilerin huyları yüzünden kullanıcı hatası çıkabilir mi?

Evet onlar da MSI ürünlerinin Türkiye'deki servisini yapan Servis Point'e gönderirler. Arızayı detaylı olarak anlatan bir not ve iletişim numaranızı bırakırsanız çok iyi olur.

Merhabalar ben sinerjiden bilgisayar topladım. Kendim evde toplamak istedim fakat anakart arızalı çıktı. Sinerji de anakartı servise yolladı. 26 haziranda gitti servise 10 Temmuz da tamamlandı. Sonuç olarak değişim/iade hakkı elime geçti. Servispoint iyidir müşteri hizmetlerine 0212 288 4230'u arayarak 1 dakika içinde bağlanırsınız. Ürünün seri numarasını vererek bilgi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı