Vatan bilgisayar vs Sinerji bilgisayar

emre mtlr

Hectopat
Daha fazla  
Vatan ve Sinerji bilgisayar arasında kaldım. Ödeme işlemim kart ile olmayacak.
Sosyal'de çok kez Sinerji bilgisayardan alınan eşyaların kırık, sorunlu, kullanılmış olması gibi sorunlar gördüm. Aynı şey Vatan bilgisayarda da var.
Ne yapmam gerektiğini cidden şaşırdım. Ailem bu 2 mağaza dışında bir yere izin vermiyor. Ona göre yorum yaparsanız sevinirim.
Ayrıca Sinerji bilgisayarın müşteri memnuniyeti, iade etme, teknik servis gibi önemli özellikleri de iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum keseme hangisi uygunsa ondan aldım ben parçaları. Mesela ekran kartı Vatan'da indirimli idi oradan aldım. Anakart sinerjide indirimde idi onuda Sinerjiden aldım. Teknobiyotikte RAM'lerde indirim vardı onuda oradan aldım. Kısacası cebimden ne kadar çıktığına bakarım şahsen.

Kardeşim öncelik bütçeni belirle örnek veriyorum 1000tl,Sonra parçalarını belirle,önce vatana sonra sinerjiye bak hangisi daha avantajlıysa ondan al bana kalırsa

ama ben daha önce itopya.com dan alışveriş yaptım ve memnun kaldım onlarada bak bence araştır cüzdanına utgun olanı seç :)

Son düzenleme:
Vatan kazık atan ta ta ta tan. Sinerji'den hoparlör almıştım müşteri hizmetleri iyi benim sorumu en geç 24 saatte cevapladılar kısmet olursa yazın sistemin parçalarını ordan alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı