RX6600 ile 10100F darboğaz yapar mi?

Trespasser

Decapat
Daha fazla  
Modüler değil. İşlemciyi bir daha bu fiyata bulmak zor sen bilirsin bence al.

SSD'yi almak çok mantıklı gözüküyor. Beles bildiğin SSD. Lakin işlemci bilemiyorum RX6600 ile darboğaz yapar mi? Bu işlemciyi alacak olursak hangi anakarttan almalıyız? Ilk defa sistem topluyorum. PSU mantıklı olabilir cok büyük gözükmüyor ve MSI kalitelidir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
SSD'yi almak çok mantıklı gözüküyor. Beles bildiğin SSD. Lakin işlemci bilemiyorum RX6600 ile darboğaz yapar mi? Bu işlemciyi alacak olursak hangi anakarttan almalıyız? Ilk defa sistem topluyorum. PSU mantıklı olabilir cok büyük gözükmüyor ve MSI kalitelidir diye düşünüyorum.
O işlemci ile darboğaz yapmaz. SSD'de gerçekten fiyat olarak bedava sana tavsiyem bu ikisini al. Fakat PSU hakkında bir bilgim yok yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Evet yapar. 1600 AF'ye eşit i3 10100F.

Yanlış bilgi veren sensin. İşlemci agırlıklı oyunlarda görünür bir darboğaz yaşanacaktır.

Bu iki işlemcide aynı performansda işlemciler zahmet edip bu testlere bakarsan videodaki kişi CPU'ya ağırlık vermek için çoğu oyunda ayar kısıyor ve buna rağmen hiçbir darboğaz olmuyor. Gidip biraz araştırmak bu kadar zor değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

56:40 Cyberpunk 2077 ( Lowest Settings )
37:37 Witcher 3 - Low Settings

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki işlemcide aynı performansda işlemciler zahmet edip bu testlere bakarsan videodaki kişi cpu'ya ağırlık vermek için çoğu oyunda ayar kısıyor ve buna rağmen hiçbir darboğaz olmuyor. Gidip biraz araştırmak bu kadar zor değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gösterdiğin hiçbir oyun işlemci ağırlıklı değil. İşlemci bazlı oyun olup olmadığını bilmek zor değil. Çok fazla benchmark yapılmaması zaten csgo gibi işlemci bazlı oyunparda rahatlıkça görülebilmesidir.
Bu iki işlemcide aynı performansda işlemciler zahmet edip bu testlere bakarsan videodaki kişi CPU'ya ağırlık vermek için çoğu oyunda ayar kısıyor ve buna rağmen hiçbir darboğaz olmuyor. Gidip biraz araştırmak bu kadar zor değil.
56:40 Cyberpunk 2077 ( lowest settings )
37:37 Witcher 3 - Low settings.

RTX 3060'ı 1600 AF ile kullanır mıydın bir düşün bakalım.

Gösterdiğin hiçbir oyun işlemci ağırlıklı değil. İşlemci bazlı oyun olup olmadığını bilmek zor değil. Çok fazla benchmark yapılmaması zaten csgo gibi işlemci bazlı oyunparda rahatlıkça görülebilmesidir.
İşlemci ağırlıklı olması için zaten videoda test edilmiş ve düşük ayarlara çekilip ağırlık verilmiş diyorum. Neredeyse videoda hiçbir oyunda darboğaz yapmazken hangi oyunlarda hangi performansı aradığını anlamadım.
RTX 3060'ı 1600 AF ile kullanır mıydın bir düşün bakalım.
2K monitör kullanıyorum bu yüzden evet kullanırdım.

İşlemci ağırlıklı olması için zaten videoda test edilmiş ve düşük ayarlara çekilip ağırlık verilmiş diyorum. Neredeyse videoda hiçbir oyunda darboğaz yapmazken hangi oyunlarda hangi performansı aradığını anlamadım.

Aynen kanka yapmaz. RTX 3060 ile 6600 eşit kartlar. Al yeninkonu Recep Baltaş bile yapar demiş.

2K monitör kullanıyorum bu yüzden evet kullanırdım.

2K diyorsun bu işlemciyi alan 1080P'de oynar zaten. 2K'da mantıkken azalır. Azıcık mantıklı konuş.

Yapıyor ve yaptığı oyunları da burada sponsorlu videomuzda net bir biçimde gösterdim, söyledim:

2K diyorsun bu işlemciyi alan 1080P'de oynar zaten. 2K'da mantıkken azalır. Azıcık mantıklı konuş.
Sen alacak kişinin bütçesini veya hangi monitörü kullanacağını nerden biliyorsun? Bu konuda açılan işlemci indirimi başlığının altına yorum yazdığı için cevap verildi.
Aynen kanka yapmaz. RTX 3060 ile 6600 eşit kartlar. Al yeninkonu Recep Baltaş bile yapar demiş.
Attığım 40 dakikalık oyunların içinde işlemciyede ekran kartınada ağırlık veren bir sürü oyun varken hala forumda geziniyorsun denenmiş ve test edilmiş oyunları atıyorum sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı